Коцюбинське отримало від благодійників 2 тисячі масок

photoeditorsdk-export - 2020-03-17T153010.499

Заклади освіти, охорони здоров’я, працівники житлово-комунального господарства та інших організацій селища Коцюбинського на Київщині отримали від благодійників дві тисячі медичних масок. Про це повідомив в. о. селищного голови Сергій Даніш.

«Центр соціальної допомоги та реабілітації “Логос” і Асоціація християнських медсестер та волонтерів “Благо” передали Коцюбинській селищній раді 2 000 медичних масок. Ми одразу роздали їх працівникам шкіл, дитсадків, УЖКГ “Біличі”, амбулаторії та інших соцзакладів», – зазначив він у соцмережі та висловив вдячність благодійникам «за підтримку співвітчизників у цей складний час».

Нагадаємо, сьогодні виконавчий комітет Ірпінської міської ради затвердив рішення, прийняті на двох засіданнях комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, які стосуються протиепідемічних заходів.

Учора на позачерговому засіданні комісії під головуванням першого заступника міського голови Олександра Маркушина було вирішено запровадити низку обмежень, спрямованих на запобігання розповсюдженню коронавірусу та зниження ризику інфікування жителів Приірпіння.