Коцюбинське відсвяткувало своє 80-річчя (відео)

Відомі пісні улюблених виконавців та грандіозний феєрверк – таким емоційним і яскравим став фінальний акорд святкування Дня Коцюбинського. А гуляли тут цілий день, із самого ранку. Бо рідному селищу не багато, не мало – 80. Круглу дату святкували з особливо піднесеним настроєм, адже для коцюбинчан це перший День селища в новому статусі окремої територіальної громади. 

Сергій Даніш, Коцюбинський селищний голова:
«Перша річниця, яку ми святкуємо в нашій окремій територіальній громади. Вітаю всіх із цим чудовим ювілеєм і бажаю нашій громаді процвітання, достатку і миру, а ми до того докладемо всіх зусиль».

Дитячі розваги, смачне частування, танці й співи – все в кращих традиціях народних гулянь. Бо в Коцюбинському вміють і добре працювати, і гарно відпочивати. А поки з великої святкової сцени громаду вітали місцеві юні таланти і запрошені артисти, мешканці Коцюбинського не втомлювалися зізнаватися, за що люблять своє селище.

Ольга, мешканка Коцюбинського:
«Любимо своє Коцюбинське! Такого селища, як у нас, ніде нема в Україні. Це ми вам говоримо як старі жителі Коцюбинського».

Валентина, мешканка Коцюбинського:
«Дуже затишне містечко, дуже затишне! Навіть коли відїжджаєш у Київ і повертаєшся сюди, то хочеться частіше бути тут, а не в Києві. І взагалі – комфортно, затишно, чудово».

Олександра, мешканка Коцюбинського:
«Тут дійсно гарно. І ліс, і повітря свіже. Класно».

Не обійшлося цього сонячного дня і без розмов про серйозне й важливе. Всією спільнотою згадали і вшанували загиблих героїв-коцюбинчан. Привітали ювілярів, присвоїли звання почесних громадян Коцюбинського тим, хто чимало зробив для селища. А ще, як годиться в день народження, приймали подарунки, вітання і побажання від численних гостей.

Володимир Карплюк, голова Інвестиційної ради Ірпеня, лідер партії «Нові Обличчя»:
«Зі святом вас! Нех