«Кредобанк» подарував Ірпеню сучасну офісну техніку (відео)

Сучасні ноутбуки, стаціонарні комп’ютери, принтери, сканери, вай-фай-роутери та маршрутизатори. Усе це високотехнологічне обладнання мандрувало до Ірпеня зі Львова. Це подарунки від благодійної фундації «Kредo». Їх привезли представники «Кредобанку», який входить у двадцятку найприбутковіших банків України.

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:
«Сьогодні Ірпінь – це те місто, яке перемогло ворога, яке воювало, але, на жаль, дуже велику ціну заплатило. І сьогодні будь яка допомога, яку ви надаєте нам – це допомога всій громаді, і дуже вам за це дякую!»

Оксана Стецьків, виконавча директорка АТ «Кредобанк»:
«Насправді дякуємо вашому місту. Бажаємо вам, щоб ваші добрі часи повернулися якнайшвидше. І ми віримо, що так і буде».

Олександр Маркушин:
«Дякую. У вас же нема відділення в Ірпені?»

Оксана Стецьків:
«Нема».

Олександр Маркушин:
«Відкривайте відділення «Кредобанку» в Ірпені, будете сплачувати податки в місто, а податки – це розвиток нашої громади».

Оксана Стецьків:
«Дякуємо за запрошення, обов’язково скористаємося вашою пропозицією. Правда, дуже вам дякуємо».

А поки відкриття відділення лише планують, міський голова та виконавча директорка «Кредобанку» підписали меморандум про співпрацю вже зараз.

Оксана Стецьків:
«Обов’язково ще будемо шукати можливості допомогти школам, дитячим садкам Ірпеня, щоб вони теж могли відновити в повній мірі свою роботу».

Подаровану «Кредобанком» техніку розподілять між комунальними підприємствами та іншими структурами міста, які найбільше постраждали від нашестя рашистів. Поки що техніку отримав лише відділ культури.

Євгенія Антонюк, начальниця відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міськради:
«Всім відомо, що, на жаль, разом із Будинком культури було знищене все наше майно. Сьогодні ми потрішки збираємо від добрих людей, нам уже було дещо передано безоплатно. І сьогодні ми щасливі, що маємо абсолютно новеньку техніку. Думаю, що будемо працювати ще краще на благо нашого міста».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!