Реклама

Квітуча швидкість: до Ірпеня повернулися змагання їздових порід собак (фото)

Lex 0411

Після довгої вимушеної перерви в Ірпені знову пройшли змагання з їздового спорту. На міській набережній на швидкість і спритність змагалися собаки їздових порід та їхні господарі. Організував захід Національний клуб північних їздових порід.

Взяти участь у змаганнях до Ірпеня приїхали 28 команд із собаками порід хаскі, маламут, вівчарка, самоїд, малінуа, доберман та іншими. За словами президента Національного клубу північних їздових порід Леонтія Гридько, показували свою швидкість і безпородні собаки. Деяких собак-учасників змагань господарі взяли із притулків.

Особливо багато було учасників у канікросі — змаганнях з бігу із собакою. Окрім дорослих, до змагань разом зі своїми домашніми улюбленцями долучилися майже три десятки дітей.

«Ми довго думали, чи проводити ці змагання, адже була тривала перерва. Але таки наважилися. Очікували, що приїде 10-12 учасників. Але все пройшло чудово, було багато дітей. Хочемо наступного разу залучити близько 50-100 дітей зі шкіл Ірпеня», — розповів журналістам ITV Леонтій Гридько.

Національний клуб північних їздових порід створений у 2014 році. З того часу майже щороку в Ірпені проходять змагання із їздового спорту. Інколи навіть тричі на рік — восени, взимку та навесні. Однак, у 2022 році змагання не проводилися через бойові дії на Київщині.

Фото Олександра Мілоградського.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама