Реклама

Києво-Святошинський район потрапив до «помаранчевої» карантинної зони, Київ та Буча — до «жовтої»

Photoeditorsdk Export (51)

Києво-Святошинський район Київської області віднесено до «помаранчевої зони» за рівнем епідемічної небезпеки, а місто Бучу — до «жовтої». Також у «жовтій зоні» залишається Київ. Таке рішення ухвалила Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Усього в Україні визначено 14 «червоних зон», 75 «помаранчевих» і 106 «жовтих». Новий розподіл почне діяти з понеділка, 24 серпня; він установлений на 14 днів.

Як повідомлялося, визначені урядом правила «зеленої зони» зобов’язують перебувати в громадських будівлях у масці чи респіраторі, перевозити пасажирів у громадському транспорті лише на місцях для сидіння; при проведенні масових заходів має бути не більше одної людини на 5 м², а в кінотеатрах можна заповнювати не більше 50% місць.

У «жовтій зоні» зберігаються всі обмеження «зеленого» рівня, а також забороняється відвідування установ соцзахисту, в яких перебувають люди похилого віку, діяльність хостелів, робота розважальних закладів і закладів громадського харчування з 00:00 до 07:00, проведення в закладах громадського харчування масових заходів для 20 й більше осіб.  

У «помаранчевій зоні», окрім усіх вищеназваних обмежень, забороняється діяльність «закладів розміщення» (крім готелів); робота спортзалів і фітнес-центрів, якщо передбачено менше 10 м² на одну особу; прийом нових змін у дитячі табори; планові госпіталізації (крім допомоги вагітним, породіллям, новонародженим, онкохворим, людям, які потребують паліативної допомоги, та у випадках, коли існує значний ризик для життя чи здоров’я). Також «помаранчевий» рівень передбачає такі обмеження: заповнення не більше 50% посадкових місць у закладах громадського харчування; під час масових заходів — не більше одної людини на 10 м² та не більше 220 людей загалом; відвідування закладів освіти групами в кількості не більше 20 осіб (крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти); у громадському транспорті — заповнення не більше 50% місць для сидіння; в ТРЦ, закладах побутового обслуговування, бібліотеках і музеях може бути не більше одної особи на 10 м².

Нагадаємо, села Михайлівка-Рубежівка та Забуччя, які приєднуються до Ірпінської міської територіальної громади, поки що належать до Києво-Святошинського району.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама