Київ може захлинутися в транспортних заторах і вихлопах

photo_2020-02-11_09-36-31

Ще у 2017 році в Києві було понад 1,2 млн автомобілів, що в чотири рази перевищує пропускну спроможність міста. 80% становить вантажний автотранспорт. Про це свідчать офіційні дані Київської міської держадміністрації.

Таким чином, за масштабами заторів на дорогах Київ посів третє місце в Європі і 12-те – серед великих міст світу.

«Києву сьогодні потрібна чітка транспортна концепція і конкретний покроковий план дій, в іншому випадку місту загрожує справжній «транспортний Армагедон», – прокоментував ситуацію директор Інституту стратегії міста Валерій Іщенко.

Він також зазначив, що система парковок-перехоплень для великогабаритного транспорту не спрацювала, і в столицю щодня їдуть тисячі фур, тому число таких паркувальних майданчиків для вантажівок потрібно збільшити як мінімум удвічі, а також обмежити в денний час потік вантажних автомобілів на в’їзді до Києва. А міській владі й Кабміну необхідно терміново прискорити добудову Великої окружної дороги, що теж частково перенаправить трафік машин об’їзним маршрутом.

Нагадаємо, вчора підкомітет Верховної Ради України з питань адміністративно-територіального устрою відхилив ініціативу київської міської влади про приєднання до столиці селища Коцюбинського. Під час засідання підкомітету під будівлею парламенту коцюбинчани протестували проти поглинання селища Києвом.  

Раніше член виконкому Коцюбинської селищної ради Богдан Слюсаренко опублікував резонансну статтю «Чому Коцюбинське не можна приєднувати до Києва», в якій спростував усі аргументи прихильників такого приєднання.

Також депутат селищної ради Ігор Рожанський оприлюднив фото занедбаних будинків і прибудинкових територій у столичному мікрорайоні, що межує з Коцюбинським. Він відзначив, що ці знімки адресовані прихильникам приєднання селища до Києва.