Київ потрапив до «помаранчевої» карантинної зони

photoeditorsdk-export - 2020-09-11T092405.320

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій внесла місто Київ до «помаранчевої» карантинної зони. У цій же зоні залишаються Ірпінь та Києво-Святошинський район із селами Михайлівка-Рубежівка, Забуччя, Козинці й Діброва, які приєднуються до Ірпінської територіальної громади. Про це інформує пресслужба Кабінету Міністрів України.

«Жовтий» епідемічний рівень зберігається в сусідній Бучі.

Новий розподіл почне діяти з 14 вересня.

«Червоний» рівень епідемічної небезпеки визначено у 37 адміністративно-територіальних одиницях України (це на 8 більше, ніж тиждень тому).

Нагадаємо, за останню добу в Києві була зареєстрована рекордна кількість нових випадків COVID-19 — 404. Це найбільший в Україні добовий приріст захворюваності.

Як повідомлялося, правила «зеленої зони» зобов’язують перебувати в громадських будівлях у масці чи респіраторі, перевозити пасажирів у громадському транспорті лише на місцях для сидіння; при проведенні масових заходів має бути не більше одної людини на 5 м², а в кінотеатрах можна заповнювати не більше 50% місць. Крім того, в регіонах із «зеленим» рівнем епіднебезпеки заборонили проведення дискотек, роботу нічних клубів, діяльність закладів громадського харчування з організації дозвілля, а також проведення концертів (крім тих, що проводяться закладами культури, для яких концертна діяльність протягом останнього року є основним видом діяльності).

У «жовтій зоні» зберігаються всі обмеження «зеленого» рівня, а також забороняється відвідування установ соцзахисту, в яких перебувають люди похилого віку, діяльність хостелів, робота розважальних закладів і закладів громадського харчування з 00:00 до 07:00, проведення в закладах громадського харчування масових заходів для 20 й більше осіб.  

У «помаранчевій зоні», окрім усіх вищеназваних обмежень, забороняється діяльність закладів розміщення (крім готелів); робота спортзалів і фітнес-центрів, якщо передбачено менше 10 м² на одну особу; при