Київщина нарощує енергетичну незалежність: розвиток когенерації та сонячної генерації
08 May 10:38, 2026
У Київській області продовжують розвивати систему розподіленої генерації для посилення енергетичної стійкості регіону. Про це повідомили в Київській обласній військовій адміністрації за підсумками наради під головуванням Президента України Володимира Зеленського.
Наразі в області уже працює 84 когенераційні установки загальною потужністю 195,65 МВт. Лише від початку 2026 року ввели в експлуатацію 28 нових установок потужністю близько 50 МВт.
Також активно розвивається сонячна енергетика. Наразі на Київщині функціонує 201 сонячна електростанція загальною потужністю понад 311 МВт.

