Київщина отримала ще 30 автобусів від французьких партнерів
27 May 05:39, 2026
Французький регіон Іль-де-Франс передав Київщині нову партію автобусів. 30 транспортних засобів доставили в область за допомогою Укрзалізниці. Про це повідомив очільник КОВА Микола Калашник.
10 автобусів передадуть громадам Київщини. Ще 20 працюватимуть на міжміських маршрутах до Києва.


Транспорт обладнаний пандусами, сучасними системами безпеки та навігації. Загалом у межах співпраці з французькими партнерами Київщина вже отримала 60 автобусів із запланованих 260.
«Щиро вдячний президентці Іль-де-Франс Valérie Pécresse, всій команді регіону та французькому народу за незмінну підтримку Київщини та України. Це приклад справжнього партнерства, яке допомагає нашим громадам вистояти, відновлюватися та рухатися вперед навіть у час великої війни», — наголосив Микола Калашник.




Нагадаємо, Ірпінська громада також очікує на сучасні електричні автобуси від Азербайджану.

