Реклама

Київщина у вогні: за добу трава горить до 50 разів

Київщина у вогні: за добу трава горить до 50 разів

13 березня рятувальники Київщини 44 рази виїжджали на гасіння пожеж в природних екосистемах. Трава та очерет горить цілими гектарами.

Про це повідомляє головне управління ДСНС України у Київській області на своїй сторінці у Фейсбук.

Пожежників викликали на гасіння трави та очерету в Баришівському, Кагарлицькому, Іванківському районах, у містах Тетіїв, Ржищів, Іванків. Лише за добу в області вигоріло 5 га. Також повідомляють, що протягом 14 березня тільки в Києво-Святошинському районі палало 12 га – в Тетіївському та Макарівському районах.

Такі масштабні пожежі рятувальники пояснюють сприятливими погодними умовами та людським фактором.

«Здебільшого, основними причинами виникнення пожеж у природних екосистемах є випалювання сухої рослинності, порушення громадянами правил пожежної безпеки під час проведення сільськогосподарських робіт на власних присадибних ділянках, перебування в лісових масивах і на торфовищах», — наголошує прес-служба ГУ ДСНС Київської області.

Пожежники закликають мешканців Київщини бути свідомими, відповідальними та обережними – не  випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, не розводити відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, не розкидати недопалки та сірники на суху траву, не допускати ігор дітей з сірниками.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!