Реклама

Ліцеїстка з Коцюбинського перемогла на обласному етапі міжнародного мовно-літературного конкурсу

Ліцеїстка з Коцюбинського перемогла на обласному етапі міжнародного мовно-літературного конкурсу

Ольга Городиська, учениця 6 класу Коцюбинського гуманітарного ліцею (Київська область), здобула перемогу на обласному етапі Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Про це повідомило управління освіти і науки Ірпінської міської ради.

Ольга Городиська не вперше бере участь у престижних змаганнях юних філологів: раніше вона здобула перемогу на міському етапі ХIX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка проводиться вже десятий рік поспіль за ініціативою Міністерства освіти і науки. Його метою є вшанування творчості Кобзаря, виявлення обдарованих дітей і виховання в них шанобливого ставлення до мови й традицій українського народу. Конкурс проходить у чотири етапи (шкільний, районний, обласний та фінальний). До складу журі обласного етапу входили вчителі української мови й літератури, доктори та кандидати наук.

Фінальна частина змагання буде проводитися одночасно в усіх регіонах України за єдиними завданнями, підготовленими МОН для кожної вікової категорії.

До конкурсу активно долучаються школярі та студенти з числа українців, які проживають за кордоном: у Білорусі, Польщі, Словаччині, Молдові, Італії, Іспанії, Бельгії, Канаді, Йорданії, Туреччині, Індії, Ірані.

За роки проведення цього конкурсу в ньому взяли участь понад 10 млн учнів і студентів.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!