Маркушин і «Нові Обличчя» лідирують у виборчій кампанії в Ірпінській громаді – соцопитування

Photoeditorsdk Export 3

За даними соціологічного опитування, проведеного у жовтні 2020 року службою «Smartpoll», лідером на виборах мера Ірпеня є Олександр Маркушин, опоненти якого, разом узяті, не набирають однакової з ним кількості голосів. На виборах до Ірпінської міськради лідирує партія «Нові Обличчя»: розрив між нею й найближчим опонентом становить 27%.

Згідно з результатами опитування, за Олександра Маркушина («Нові Обличчя») проголосують 59,3% респондентів (серед тих, хто має намір голосувати і визначився), 8,5% підтримають Ярослава Куца («Європейська солідарність»), 6,5% віддадуть голоси за Михайлину Скорик-Шкарівську («Голос»), 6% – за Максима Нельзіна («Слуга народу»), 3,9% – за Ігоря Панасюка («Єдина громада»).

На виборах депутатів Ірпінської міської ради (серед тих, хто має намір голосувати і визначився) 39,3% респондентів проголосують за партію «Нові Обличчя», 12,3% – за «Європейську солідарність», 9,1% – за «Слугу народу», 5,7% – за «Голос», 5,5% – за «Батьківщину». Всі інші партії не долають п’ятивідсотковий бар’єр.

При цьому 56,5% респондентів вважають, що ситуація в Ірпінській громаді розвивається в правильному напрямку, 29,7% – що в неправильному, 13,8% обрали варіант «важко відповісти».

Опитування проводилось Соціологічною службою «Smartpoll» за власною ініціативою 4–5 жовтня 2020 р. Аудиторія: жителі Ірпінської громади віком від 18 років. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, населеними пунктами та районом поселення. Вибіркова сукупність: 1000 респондентів. Метод опитування: особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження – не більше 2,8%.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!