Маркушин розповів учасникам польсько-українського форуму, яку ціну заплатив Ірпінь, щоб зупинити ворога (відео)

287692196 451170890341323 2869918829637133265 N

Ірпінський міський голова Олександр Маркушин за допомогою відеозв’язку взяв участь у Форумі місцевої солідарності Польща – Україна. Він розповів польським колегам і представникам міжнародних організацій про ту високу ціну, яку заплатив Ірпінь, аби зупинити ворога на підступах до столиці.

«Щоразу при спілкуванні з іноземними колегами та журналістами наголошую, що ми самі фінансово не подужаємо відновити Ірпінь та відбудувати зруйновані рашистами соцінфраструктуру і житло тисяч ірпінців», — зазначив Маркушин на своїй сторінці у фейсбуці.

«Часто у коментарях мені пишуть, чому наша команда так багато уваги приділяє міжнародному напрямку. Відповім. Це наш шанс залучити кошти міжнародної спільноти тоді, коли кошти державного бюджету спрямовуються на Перемогу», – зауважив міський голова.

Нагадаємо, 23 травня Олександр Маркушин і голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк узяли участь у «Baltic Business Forum» у Польщі. У своєму виступі на форумі Маркушин розповів про масштаби руйнувань в Ірпені. Карплюк звернувся до учасників зібрання з проханням долучитися до пошуку меценатів, які допоможуть до початку нового навчального року відновити ірпінські освітні заклади.

25 травня Рада Кракова – другого за величиною міста Польщі – ухвалила резолюцію під символічною назвою «Ірпінь», якою закликала Європейський парламент, Єврокомісію, а також Сейм і Сенат своєї країни вже зараз почати підготовку до відбудови України – запровадження так званого «українського плану Маршала», а також заявила про свою підтримку вступу України до ЄС і НАТО. 


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!