Міністри закордонних справ країн Балтії на власні очі побачили наслідки злочинів рашистів в Ірпені

280029304_423274649797614_8574769956758481799_n

Наслідки воєнних злочинів росіян в Ірпені сьогодні на власні очі побачили міністри закордонних справ Латвії, Литви й Естонії Едгарс Рінкевичс, Габріелюс Ландсбергіс та Ева-Марія Лійметс.

«Це представники тих країн, які й так потужно підтримують Україну у війні з російським агресором, але після побаченого в Ірпені, я впевнений, ця підтримка стане ще масштабнішою. Дякую Латвії, Литві та Естонії за допомогу та наданий безпечний притулок українським жінкам та дітям!» – написав на своїй фейсбук-сторінці Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

Міністри приїхали в Ірпінь разом із головою Київської обласної військової адміністрації Олександром Павлюком і куратором гуманітарного штабу Київщини Олексієм Кулебою.

«Місто Ірпінь дуже постраждало від дій окупантів. Загарбники цілеспрямовано розстрілювали саме житлові будинки, нищили інфраструктуру. Про їхні злочини має знати весь світ», – наголосив під час візиту Олександр Павлюк.

Нагадаємо, після звільнення Ірпеня місто відвідав Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш та ціла низка очільників і представників парламентів та урядів європейських країн, зокрема Швейцарії, Данії, Німеччини, Польщі, Чехії, Румунії, Північної Македонії, Грузії, Молдови.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!