Місто-герой Ірпінь подякувало світовим лідерам за підтримку України (фото)

Photo 2022 12 25 18 07 14

Українська будівельна компанія Товариство «Відважних» розмістила низку бордів зі словами вдячності світовим лідерам, які підтримують Україну. Більшість із них відвідали Ірпінь після його звільнення від окупантів.

«За 10 місяців близько 100 відомих усьому світові людей відвідали Ірпінь. Ірпінь став для іноземних гостей символом незламності ціною руйнувань, – зазначається на сайті ТОВ «Відважних». – Подяку за підтримку України та ЗСУ було висловлено британському політику, колишньому Прем’єр-міністру Борису Джонсону, Президенту США Джо Байдену, Президенту Польщі Анджею Дуді, Прем’єр-міністру Канади Джастіну Трюдо, Президентці Європейського парламенту Роберті Метсолі та Президентці Європейської комісії Урсулі фон дер Ляєн».

На бордах розміщені їхні портрети і напис «Світ відважних людей! #Дякуємозапідтримку».

«Товариство «Відважних» із початку воєнних дій долучилося до захисту Ірпеня від ворога, підтримуючи бійців територіальної оборони, а також допомагало евакуйовувати мирних мешканців. Наразі компанія спрямовує свої зусилля на допомогу у відновленні міста, надаючи для цього необхідні будівельні матеріали», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що раніше в рамках проєктів корпоративної соціальної відповідальності ТОВ «Відважних» активно підтримувало розвиток велоруху в Ірпені, виступивши генеральним спосором веломарафонів і велоперегонів «TransUkraїne – bikepacking race 2021», «Gravel Challenge», «GRVL200 – Ірпінь 2021», «Irpin Kids Bike – 2021». За підтримки Товариства в Ірпені проходили всеукраїнські дитячі театральні фестивалі, започатковано щорічну всеукраїнську премію в галузі літератури – Літературну премію Ірпеня – та спеціальну премію «Мистецтво Відважних» у рамках всеукраїнського художнього пленеру «Намальований Ірпінь». Ще одним напрямком благодійної діяльності Товариства стало облаштування на вулицях міста будиночків для безпритульних тварин.

«Товариство «Відважних» – група будівельних компаній, що об’єднала талановитих та організаційно сильних людей, які змінюють світ на краще. Партнерами та співзасновниками Товариства є Володимир Співак та Володимир Карплюк. З 2010 року колектив «Відважних» побудував 17 житлових комплексів, у яких уже проживає понад 10 тисяч мешканців. Група компаній «Відважних» створила такі проєкти в галузі нерухомості: ЖК «Новатор», «Варшавський Двір», «RichTоwn Буча», «Буча Квартал», «Центральний Буча», «Парковий», «Лісова Буча», «Полтавський», «Central House» тощо. Лише в минулому році на 9 місяців раніше Товариство «Відважних» здало житловий комплекс «Central House» та на 11 місяців раніше вручило ключі від власних квартир інвесторам житлового комплексу «Novator Irpin». Цього року компанія вручила ключі від ЖК «Burgundia», що також розташований в Ірпені», – відзначається на сайті.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!