Реклама

Міжнародний Червоний Хрест фінансує відновлення каналізаційної мережі в Ірпені (відео)

Міжнародний Комітет Червоного Хреста вчергове підставляє своє плече допомоги Ірпеню. Цього разу за сприяння МКЧХ в місті прокладають каналізаційну мережу на вулиці Котляревського.

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:
«Ми повністю міняємо дві нитки напірного колектора – від каналізаційно-насосної станції, яка знаходиться біля військового шпиталю, до каналізаційно-насосної станції №12 – це біля нашої набережної. Цей колектор був пошкоджений під час бойових дій, які були в Ірпені, і без нього місто нормально існувати не може».

На цій ділянці Ірпіньводоканал прокладає каналізаційну мережу за вже раніше відпрацьованою технологією – методом протягування труби під землею. Уздовж дороги не риють траншеї, як це було колись, а лише пробурюють в одному місці невеличку ділянку і затягують там трубу.

Артур Загодіренко, начальник КП «Ірпіньводоканал»:
«Міжнародний Комітет Червоного Хреста повністю профінансував роботи й матеріали. Прокладання даної мережі триватиме приблизно п’ять тижнів. Уже десь два тижні ми працюємо, до Нового року плануємо ці роботи завершити».

Представники Міжнародного Червоного Хреста зазначають: їхня допомога Ірпеню є комплексною, і розпочалася вона з прокладання водогону після звільнення Ірпеня від російських загарбників.

Олександр Власенко, речник делегації Міжнародного Червоного Хреста в Україні:
«Загалом в Ірпені ми проклали 22 кілометри водогону. Це було пов’язано з необхідністю приєднати систему водопостачання міста Ірпеня до київської для того, щоб містяни мали воду. 1 квітня наші працівники вже були тут, 3 квітня зустрілися з мером міста, а 8 квітня на славетному зруйнованому мосту через річку Ірпінь було підписано меморандум про водопостачання. І от зараз ці роботи фактично завершені».

Олександр Власенко каже: розуміють, що для життя міста важливий не лише водогін, а й каналізаційна мережа. На її відновлення виділили півтора мільйона доларів.

Олександр Маркушин:
«Дуже багато фондів, меценатів допомагають замінити вікна, відремонтувати покрівлю. Це, звичайно, потрібно. Але міняти комунікації майже ніхто не погоджується, бо цієї роботи не видно. А це одна з найголовніших робіт для існування міста».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Бюджетний дерибан в Ірпінській міській раді повинен припинитися, - Володимир Карплюк

19 Jul 21:45

Детальніше
Павлова Маркушину: «Попрацюйте зараз не на медіа, а попрацюйте для народу!»

19 Jul 16:06

Детальніше
Станіслав Федоров роз’яснив, чому депутати вимагають скорочення штату виконкому та обмеження премій

19 Jul 16:02

Детальніше
Комунальників Ірпеня навчали ідентифікувати вибухонебезпечні предмети (відео)

19 Jul 14:18

Детальніше
З 2014 року Ірпінь став прикладом розвитку для міст України, - Володимир Карплюк

19 Jul 10:03

Детальніше
У Громадському центрі по роботі з ВПО в Ірпені облаштували дитячу зону

18 Jul 21:34

Детальніше
Для родини загиблого воїна з Михайлівки-Рубежівки «надрукували» 3D-будинок (відео)

18 Jul 21:20

Детальніше
Зараз не час для політичних ігор та зведення особистих рахунків ціною міста — секретар Ірпінської міськради Анжела Макеєва

18 Jul 18:34

Детальніше
Всі новини