Реклама

Міжнародний штаб допомоги українцям сприятиме відновленню Податкового університету в Ірпені (відео)

Зруйнована покрівля, понівечені верхні поверхи корпусів, діри замість вікон.  Це Державний податковий університет в Ірпені. Сьогодні цей освітній заклад серед багатьох інших свідчить про дикунське ставлення російських окупантів до освіти та про їхні варварські дії на території Ірпінської громади.

Валентина Унинець-Ходаківська, в. о. ректора Державного податкового університету:
«Коли ми як Державний податковий університет стали військовою ціллю для рашистів – це був виклик усій світовій спільноті, спільноті міжнародного гуманітарного права про те, що вони повинні активізувати свій найголовніший обов’язок: згідно з нормами міжнародного гуманітарного права вони мають обов’язок захищати».

Міжнародний штаб допомоги українцям – одна з тих організацій, які сприятимуть відновленню університету. Щоб власними очима побачити результати злодіянь російських «асвабадітєлєй», до Ірпеня завітала голова цього штабу Ганна Крисюк.

Ганна Крисюк, голова Міжнародного штабу допомоги українцям:
«У рамках штабу в нас є група відновлення України, яка взяла на себе зобов’язання допомогти у відновленні та запуску роботи (напевно, в іншому форматі) на різних рівнях двох медичних закладів і двох освітніх. Один із цих освітніх закладів – це університет, у якому ми знаходимося».

Пані Ганна зазначила, що відеотеку руйнувань закладу вона повезе до Європи. Там покаже потенційним донорам та іншим європейським освітнім закладам, які можуть бути партнерами у відновленні установи. А тим часом керівниця університету каже: хоча заклад і пошкоджений на 50 відсотків, проте освітній процес не припиняється.

Валентина Унинець-Ходаківська:
«Територія нашого університету – це 24 гектари, це велика кількість приміщень, це й безпечна територія університету в Чернівецькій області і його навчальні корпуси там. Тому за рахунок проєкту релокації університету ми і зараз продовжуємо навчати, і будемо продовжувати навчати студентів».

На знак того, що університет живе і його перспектива не знищена, керівництво закладу спільно з гостею висадило в університетському скверику молоді деревця кленів.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Бюджетний дерибан в Ірпінській міській раді повинен припинитися, - Володимир Карплюк

19 Jul 21:45

Детальніше
Павлова Маркушину: «Попрацюйте зараз не на медіа, а попрацюйте для народу!»

19 Jul 16:06

Детальніше
Станіслав Федоров роз’яснив, чому депутати вимагають скорочення штату виконкому та обмеження премій

19 Jul 16:02

Детальніше
Комунальників Ірпеня навчали ідентифікувати вибухонебезпечні предмети (відео)

19 Jul 14:18

Детальніше
З 2014 року Ірпінь став прикладом розвитку для міст України, - Володимир Карплюк

19 Jul 10:03

Детальніше
У Громадському центрі по роботі з ВПО в Ірпені облаштували дитячу зону

18 Jul 21:34

Детальніше
Для родини загиблого воїна з Михайлівки-Рубежівки «надрукували» 3D-будинок (відео)

18 Jul 21:20

Детальніше
Зараз не час для політичних ігор та зведення особистих рахунків ціною міста — секретар Ірпінської міськради Анжела Макеєва

18 Jul 18:34

Детальніше
Всі новини