Моніторингова місія ООН із прав людини збирає інформацію про воєнні злочини російських військових у Приірпінні

photoeditorsdk-export (1)

В Ірпінь прибули голова відділу польових операцій і технічної співпраці Управління Верховного комісара ООН із прав людини Крістіан Салазар Фолькман, голова Моніторингової місії ООН із прав людини в Україні Матільда Богнер і спеціалістка з прав людини Роанна Тай. Про це інформує пресслужба Ірпінської міськради.

«Мої колеги займаються моніторингом порушень прав людини та порушень міжнародного гуманітарного права в результаті збройного нападу російської федерації проти України. У рамках цього візиту вирішили приїхати саме до Ірпеня і Бучі», – зазначив під час зустрічі з мером Ірпеня Олександром Маркушиним Крістіан Салазар Фолькман.   

«Цього тижня ми опублікували доповідь стосовно порушень прав людини та воєнних злочинів, що сталися в Україні за період із 24 лютого по середину травня. Ця доповідь буде вивчатися в Женеві представниками всіх держав – членів Організації Об’єднаних Націй. Це ми робимо для того, щоб повідомляти про події, що сталися в Україні», – розповіла Матільда Богнер.

У ході зустрічі представник Управління Верховного комісара ООН із прав людини високо оцінив проведення в Ірпені евакуації населення під час бойових дій. 

«Ми чули про ту важливу роботу, яку ви та ваші колеги зробили для того, щоб зберегти життя населення. Містяни довго це пам’ятатимуть та будуть вдячні вам за це», – сказав Крістіан Салазар Фолькман.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння та Київщини!