«Муніципальна варта» й комунальники Ірпеня вивчали досвід вінницьких колег

photoeditorsdk-export (26)

Делегація з Ірпеня Київської області, до якої входили, зокрема, очільник управління інфраструктурного розвитку, інвестицій та ЖКГ міськради Сергій Канюра, начальник Комунального підприємства «Муніципальна варта» Микола Ковальчук і керівники чергової частини та інженерно-технічної служби цього КП, ознайомилася з роботою низки структурних підрозділів Вінницької міської ради та «Муніципальної варти» Вінниці. Про це розповідається на сторінці ірпінських «вартових» у фейсбуці.  

«Відвідавши “Муніципальну варту” м. Вінниця, ми поцікавилися, яка структура, відділи й напрямки діяльності підприємства та його фінансування. Будемо відверті — рівень його оснащеності нас приємно вразив. Проте це й не дивно, адже вінницька “Варта” є однією з перших, створених в Україні муніципальних варт. І ми впевнені, що обрали правильний шлях, адже багато зі зробленого нами є і у вінницьких колег – ми розвиваємось послідовно, проходячи ті самі етапи вдосконалення», – йдеться в повідомленні.

Ірпінська делегація ознайомилася з роботою створеного у 2017 році «ситуаційного центру», який є «очима міста». У центрі чергують не тільки працівники «Муніципальної варти», а й поліцейські та співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій – між цими структурами та міськими комунальними службами налагоджена взаємодія. Ірпінці дізналися, за якими принципами побудована система інтелектуального відеоспостереження, ознайомилися з її програмним забезпеченням і технічними вимогами для неї, з’ясували, яким чином відслідковуються автомобілі порушників правил дорожнього руху тощо. «Щодня прессекретар ситуаційного центру інформує вінничан про надзвичайні ситуації в місті та реагування на них, розміщуючи власні випуски новин на YouTube-каналі та в соцмережах», – розповідає «Муніципальна варта».

Також делегація відвідала «Цілодобову варту» — структурний підрозділ Виконавчого комітету Вінницької міськради. ​Це відділ оперативного реагування, на який покладено функції прийому звернень громадян, забезпечення їхнього розгляду, швидкої реакції на аварійні й надзвичайні ситуації в місті, а також відстеження ходу усунення цих ситуцій. Ця диспетчерська служба узагальнює інформацію, що надходить від всіх структурних підрозділів, комунальних підприємств, установ та організацій різних форм власності, які пов’язані з забезпеченням життєдіяльності міста, та постійно з ними взаємодіє. Спеціальне програмне забезпечення фіксує звернення містян та реагування на них, тому жодне звернення не залишається без відпрацювання.

Ірпінці ознайомилися і з міською системою централізованого оповіщення європейського зразка, яка передбачає у випадку надзвичайного стану розгортання штабу та 16 точок оповіщення, що можуть передавати інформацію за допомогою звуку й розсилки повідомлень. Для оповіщення можна обрати окремий район, і всі оператори мобільного зв’язку розішлють смс-повідомлення про небезпеку або іншу екстрену інформацію жителям цього району.  

Крім того, делегація відвідала кімнату новоствореного відділу паркування, інспектори якого будуть працювати по всій Вінниці й виносити постанови про адміністративні правопорушення. «Законодавство дозволяє виконувати цю функцію навіть без присутності водія. Визначатимуть вид порушення, робитимуть дві фотографії з прив’язкою до геолокації та виписуватимуть повідомлення про адмінправопорушення. Далі повідомлення надрукують на мобільному принтері та залишать на склі автомобіля. Також інформацію про штраф у паперовому вигляді надсилатимуть рекомендованим листом власнику авто за місцем реєстрації», – розповіли в «Муніципальній варті».

НОВИНИ

Бійці «Antiterror Security Group» затримали молодика, який погрожував розправою працівникам аптеки

26 січ 18:51

Детальніше
Де в Ірпені можна витратити «тисячу Зеленського» на спорт?

26 січ 18:02

Детальніше
В ірпінських амбулаторіях утричі побільшало пацієнтів із респіраторними захворюваннями

26 січ 16:53

Детальніше
5–11-ті класи шкіл Ірпінської громади переходять на дистанційне навчання

26 січ 15:22

Детальніше
Жителів Ірпінської громади найбільше турбує загроза вторгнення Росії, найменше – коронавірус (опитування)

26 січ 13:45

Детальніше
Ірпінські управлінці ознайомилися з досвідом оптимізації роботи котелень «Київтеплоенерго»

26 січ 12:50

Детальніше
Через коронавірус в Ірпені скасували змагання Дитячої баскетбольної ліги 3х3

26 січ 11:12

Детальніше
На Київщині за добу – 872 випадки COVID-19, померли 7 хворих

26 січ 10:02

Детальніше
Всі новини