«Муніципальна варта» конфіскувала ялинки, які незаконно продавалися в Ірпені, й оштрафувала продавця

photoeditorsdk-export - 2022-01-05T171410.454

Співробітники «Муніципальної варти» конфіскували ялинки, які незаконно продавалися в центральній частині Ірпеня та оштрафували продавця. Про це повідомляється на сторінці комунального підприємства у фейсбуці.

«Щороку “Муніципальна варта” публічно попереджає підприємців, що в нашому місті в передноворічний період здійснюється цілодобовий контроль і перевірка законності реалізації святкових хвойних дерев. Це дало свої плоди – за останні роки в Ірпені майже не було зафіксовано наявності точок із продажу “нелегальних” ялинок. І хоча ця тенденція зберігається, цього сезону без одного ганебного випадку не обійшлося – під Новий рік “гастролери” вирішили влаштувати незаконний ялинковий базар прямо в центрі міста. Незаконна точка торгівлі новорічними красунями була виявлена по вул. Центральній (між парковкою супермаркету “Novus” та зупинкою маршрутних таксі біля вокзалу). Після першого ж питання горе-продавцю, заданого інспекторами “Муніципальної варти”, стало зрозуміло – ці півтора десятка ялин і сосен отримані злочинним браконьєрським шляхом. Чоловік не мав ані дозволу на встановлення точки торгівлі, ані обов’язкових документів для продажу ялинок, а самі дерева були без захисних бирок зі штрих-кодом», – йдеться в повідомленні.

Правопорушник був притягнутий до адміністративної відповідальності: інспектори «Муніципальної варти» склали протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 160 КУпАП, та конфіскували деревця.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!