Михайлівсько-Рубежівський СФК «Сокіл» обіграв прославлену команду ФК «Зірка» з Кропивницького (відео)

На сільському стадіоні Михайлівки-Рубежівки — гарячі футбольні пристрасті. Місцева команда «Сокіл« приймає на своєму полі матч-відповідь 1/8 аматорського кубку України з футболу. Це вже другий матч цих команд.  Відігратися за свою попередню невдачу приїхали футболісти відомого клубу «Зірка» з Кропивницького. Футболісти «Сокола« виграли 2:0 у «Зірки« на полі у Кропивницькому.

Дмитро Бірюк, почесний президент СФК «Сокіл» (с. Михайлівка-Рубежівка)

«Ці етапи Кубка складаються з двох матчів. Попередній матч ми грали на виїзді у Кропивницькому тиждень тому. Перемогли з рахунком 2:0. Зараз граємо матч-відповідь у селі Михайлівка-Рубежівка. Та команда, яка здобуде перемогу за результатами двох матчів, проходить далі в ¼ кубка України серед аматорських команд України».

Отже, є за що боротися. А тому голкіпери з особливою відповідальністю берегли свої ворота від м’яча суперника. Але вже у першому таймі гірка невдача спіткала гостей Михайлівки-Рубежівки. Футболісти «Сокола» забили Кропивницькій «Зірці» аж два голи.

Тарас Фільчуков, помічник тренера СФК «Сокіл» (с. Михайлівка-Рубежівка)

«Перший гол забив наш співзахисник Ільченко. Другий забив Мельничук, за рахунок індивідуальних якостей обіграш один в один».

Артем Ільченко, футболіст СФК «Сокіл« (с. Михайлівка-Рубежівка)

«Дякую партнерам по команді, що віддали передачу. Залишилося пробити по воротах — не забив би, то забили б інші».

Зазвичай у футболістів не прийнято коментувати журналістам гру поміж таймами. Кажуть, усі забобонні і бояться налякати фортуну. Але у «Соколі» цю традицію порушили і порозмовляли з ITV. Зізнаються: уважно вивчали техніку гри супротивника і установка була не дати їм у перші 15 хвилин забити швидкий м‘яч.

Олег Самченко, головний тренер СФК «Сокіл» (с. Михайлівка-Рубежівка)

«Зворотня гра була вже приципова. Бо команді, щоб бути у грі, треба було забивати перший м’яч. І ми, слава Богу, забили самі і вже перевели цю гру на нашу користь».

Дмитро Васильєв, капітан СФК «Сокіл» (с. Михайлівка-Рубежівка)

«Я вам скажу, що приємно грати з таким суперником. Бо це є дуже іменита команда. Вона була створена у 1911 році. Це «Зірка« спочатку була Кіровоградська, тепер – Кропивницька».

У порівнянні із «Зіркою» футбольний клуб «Сокіл» зовсім молодий, йому трохи більше 10 років. Але гравці завзято тримаються на полі змагань і не поступаються знаменитій команді. Для «Сокола» — це вже третя можливість поборотися за всеукраїнський кубок аматорів. І цього разу їм вдалося! У другому таймі забили ще два голи. Із результатом двох матчів — 6:0 — Михайлівсько-Рубежівський «Сокіл» виграє і вибиває Кропивницьку «Зірку» із розіграшу Кубка.

Олександр Кочура, помічник головного тренера ФК «Зірка» (м. Кропивницький)

«Вітаємо суперників із виходом в ¼ Кубка України серед аматорів. Ну, нам трішки не пощастило. Ну, нічого. Це футбол. Зрозуміло, що Кубка вже нема. Усі сили зараз будемо кидати на чемпіонат».

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!