Реклама

На фестиваль на честь Григорія Кочура в Ірпінь приїдуть відомі зарубіжні літератори

Photoeditorsdk Export 2019 09 16t160309.718

12–13 жовтня в Ірпені планується проведення Міжнародного фестивалю перекладачів «Кочур-фест», у якому візьмуть участь всесвітньовідомі літератори з різних країн. Про це повідомив засновник і директор видавництва «Саміт-книга» Іван Степурін. Форум названий на честь видатного українського перекладача, поета й літературознавця Григорія Кочура, який десятки років прожив в Ірпені.

Очікується, зокрема, що на фестиваль приїдуть:

— італійська поетеса, перекладачка, директор Міжнародного фестивалю «Європа у віршах» (м. Комо, Італія) Лаура Гаравалья;

— французька поетеса, перекладачка, академік Європейської академії наук, мистецтв і словесності Ніколь Лоран-Катріс;

— сербський письменник, перекладач, член Королівської академії наук і мистецтв Сербії Мілутін Джурічковіч;

— румунський письменник, перекладач, академік Румунської академії наук, президент Міжнародної академії ім. М. Емінеску, директор Міжнародного фестивалю поезії в м. Крайова  (Румунія) Йон Дяконеску.

Крім того, під час фестивалю Надзвичайний і Повноважний Посол Киргизстану в Україні Жусупбек Шаріпов та автор Осмонакун Ібраїмов представлять книгу «Чінгіз Айтматов – останній письменник імперії» (переклад на українську мову Миколи Васьківа).

Програма фестивалю буде опублікована 24 вересня.

Іван Степурін відзначив, що фестиваль відбудеться за підтримки міської адміністрації Ірпеня та висловив щиру вдячність в. о. Ірпінського міського голови Анастасії Попсуй «за ініціативу і підтримку фестивалю».

Організатори «Кочур-фесту» запрошують до участі у фестивалі «всіх зацікавлених письменників і видавців, філологів і журналістів, а також просто шанувальників літератури».  


На фото: Іван Степурін і Анастасія Попсуй з актрисою кіно і театру Марією Кочур (невісткою відомого літератора й перекладача) в Музеї Г. Кочура в Ірпені.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама