Реклама

На фронті загинув телеведучий з Ірпеня Карім Гуламов

На фронті загинув телеведучий з Ірпеня Карім Гуламов

Мешканець Ірпеня, ведучий хіт-параду на музичному телеканалі М2 Карім Гуламов загинув на фронті. 26 липня йому мало виповнитися 35 років.

Про смерть Гуламова повідомив на своїй сторінці у фейсбуці телеканал М2. «Клята війна забирає найкращих. Світла пам‘ять Герою. Спочивай з миром, Друже», – говориться у повідомленні.

Як інформує портал «Моя Київщина», Карім Гуламов раніше служив у 73-му центрі спецоперацій та після повномасштабного вторгнення РФ знову став на захист України.

Співачка Ольга Цибульська опублікувала в інстаграмі пост, у якому, зокрема, подякувала своєму покійному другові за допомогу в евакуації її батьків із Ірпеня.

«Мій золотий друже. Моє серце на шматки. Я не хочу вірити, що більше не почую і не обійму. Дякую за твій подвиг, за те що закрив нас собою. Дякую за допомогу у врятуванні батьків з Ірпеня, за твої прохання «посміхайся квітка, бо даєш мені сил». Я чекаю тебе з борщем досі. Я обіцяла приготувати на всіх твоїх хлопців і обійматись, коли повернешся. Я обіцяю пам’ятати тебе все життя і молитись за тебе», – написала Цибульська.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!