Реклама

На ірпінській набережній облаштовують велику спортивну алею (відео)

Кожного ранку ірпінська набережна перетворюється на справжній осередок спорту і здорового способу життя. Велосипедисти, ролери, бігуни — концентрація людей, які слідкують за своїм здоров’ям і ведуть активний спосіб життя, тут зашкалює.

А невдовзі градус спортивної атмосфери на набережній Ірпеня ще підвищиться. Тут облаштовують цілу «алею спорту». Вже за місяць уздовж нової частини набережної з’являться вісім спортивних майданчиків: тут можна буде грати у футбол, баскетбол, пляжний волейбол та інше.

Юлія Звягінцева, тренерка з кросфіту:
«Звичайно, вони потрібні, тому що дуже багато людей займається зараз спортом. Це дуже цікаво, це дуже корисно, і для молоді перш за все».

Почали з активностей для дітей. На набережній уже з’явилася велика дитяча зона з яскравими ігровими елементами. Зараз підрядна організація облаштовує баскетбольне та футбольне поля.

Денис Степаненко, інженер підрядної організації:
«Мініфутбольне поле — 22 на 42, класичне футбольне поле. Плюс цього поля – штучна трава з дуже високим ворсом. Аналогічне покриття лежить на тренувальній базі клубу «Челсі».

Ігор Дворніков, директор комунального підприємства «Ірпіньжитлоінвестбуд»:
«Щодня контролюємо якість — наші інженери тут уже навіть поселилися. І я гадаю, що на момент відкриття це буде один із найкращих об’єктів в Ірпені».

Окрім технагляду, за тим, як виконуються роботи, уважно слідкують і міські управлінці та місцеві спортсмени.

Олександр Маркушин, перший заступник Ірпінського міського голови:
«Ви у нас як професіонали, як спортсмени – що подобається, що не подобається? Які є зауваження або пропозиції?»

Юлія Звягінцева:
«Було б дуже непогано зробити майданчик для змагань із кросфіту».

Олександр Маркушин:
«Плануємо відкриття 24-го, в День Незалежності. Ми повністю оглянемо все, що тут змонтуємо, і потім можна буде додаткове обладнання доставляти».

З нагоди відкриття спортивної алеї на ірпінській набережній планують влаштувати великі змагання з різних видів спорту. Слідкуйте за анонсами.

Олександр Маркушин: 
«Ірпінь – це місто спорту. Хай наші містяни займаються спортом — майданчики будуть у вільному доступі, це буде безкоштовно для всієї громади нашого міста».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!