На ірпінській набережній відкрили спортивну алею (відео)

На День Незалежності України ірпінці отримали черговий подарунок — спортивну алею на новій набережній. Тут облаштували сучасні спортивні майданчики для занять різними видами спорту.

Володимир Карплюк, лідер партії «Нові обличчя»:
«Раз ми тут із вами стоїмо, раз ми на сьогоднішній день відкриваємо такі інфраструктурні об’єкти, як цей, як учора садочок – значить, у нас із вами є прогрес. Прогрес ніколи не робить одна людина. І я радий, що мені повезло в Ірпені мати команду таких людей».

Олександр Маркушин, перший заступник Ірпінського міського голови: 
«Сьогодні ми відкриваємо цю прекрасну спортивну частину набережної, бо Ірпінь — це місто спорту, місто здоров’я. Так було, так є і так буде».

Серед тих, хто прийшов випробувати нові майданчики — і найменші спортсмени міста: дзюдоїсти з Ірпінської ДЮСШ. Кажуть, сьогодні лише розминочка. Готуються до майбутніх перемог, хочуть стати чемпіонами, як їхній старший друг Нікіта Матвєєв.

Нікіта Матвєєв, багаторазовий чемпіон міжнародних змагань із дзюдо:
«Прийшли провести розминку, показати нашу групу й показати, чим може допомогти спорт дзюдо».

Спортивній алеї на набережній радіють не лише спортсмени, але й усі, хто обрав для себе здоровий спосіб життя.

Жителі Ірпеня:
«Це чудово. Подобається все».
«Дуже подобається. Наші діти беруть участь. Дякую!»
«Це дуже велика подія для міста, дуже цікаво. Вперше таке відбувається. Я думаю, що в межах України це достатньо серйозний проєкт».

Футбол, баскетбол, волейбол, стріт-файт, бокс та інше — тут кожен може знайти собі заняття до душі й для тіла. І навіть дощ не стає на заваді справжнім шанувальникам здорового способу життя. А завідуватиме й відповідатиме за це спортивне містечко Ірпінська ДЮСШ. Ключі від спортивних майданчиків вручили директору ДЮСШ Володимиру Тарасову.

Володимир Тарасов:
«Планується, що ці спортивні локації будуть соціальними. Це безкоштовні майданчики для всіх. Усім удачі, гарного здоров’я і наснаги!»

Спортивна алея відкрита для всіх охочих щодня. На більшості майданчиків можна буде займатися в будь-який час. Деякі закриватимуться на ніч.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!