На ірпінській набережній завершується монтаж скейт-парку (відео)

Олександра Страдецька, журналістка:

«Такого в Ірпені ще точно не було! Незабаром на улюбленій набережній містян з’явиться ще одне круте місце для активного відпочинку, простір драйву та запальної енергії – скейт-парк!»

Ідею створити скейт-парк в Ірпені запропонували учасники Молодіжної ради міста. За цей час проєкт затвердився, а тільки-но отримали кошти на його реалізацію – одразу залучили спеціалістів і приступили до роботи.

Андрій Літвинов, радник Ірпінського міського голови, депутат міськради від партії «Нові Обличчя»:

«У нас справді дуже багато молоді, вони катаються на bmx-велосипедах, на скейтах, на роликах. Але професійно вчитися цьому й кататися з задоволенням нема де. Тому ми відразу цю ідею підтримували, і ось він (скейт-парк – ред.) уже майже закінчений».

Площа новоспеченого скейт-парку повністю відповідає європейським стандартам: 32 метри в довжину та 18 у ширину. Перш ніж збирати конструкцію, готують основу. Весь процес триває близько місяця.

Сергій Клєвін, виконроб компанії «Right Park»:

«Ми почали 12 числа. Заїхали на майданчик, уже була готова для нас поверхня, і почали збирати, розставляти, розмічати, збирати свої конструкції».  

Скейт-парк може вмістити до 20 людей одночасно. Вся площа розділена на три зони: дві для скейтерів і одна для велосипедистів.

Сергій Клєвін:

«Аir-зона, street-зона і ще одна street-зона. Три окремі зони, на яких може по 5–6 людей одночасно кататися, не заважаючи одне одному».

До завершення монтажу скейт-парку залишилися лічені штрихи. І вже 28 серпня на набережній будуть святкувати відкриття нового спортивного простору в Ірпені.


Підписуйтеся на
 Telegram-канал ITV  джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!