На Київщині гарячим харчуванням забезпечено понад 160 тисяч школярів
28 May 09:27, 2026
Наразі це близько 70% від загальної кількості учнів області. Безкоштовним харчуванням забезпечені усі учні 1–4 класів — понад 75 тисяч дітей, а також понад 60 тисяч школярів пільгових категорій.
Про це повідомив начальник Київської ОВА Микола Калашник за підсумками робочої наради під головуванням Премʼєр-міністерки Юлії Свириденко щодо виконання пріоритетних завдань Уряду в регіонах.
У Київській області триває модернізація шкільних харчоблоків, оновлення обладнання та підготовка персоналу. Лише у 2025 році навчання пройшли 900 кухарів закладів освіти.
Також в області готуються до розширення програми шкільного харчування уже з 1 вересня.

