На Київщині посилюють захист критичної інфраструктури перед зимою
08 May 10:31, 2026
У Київській області триває реалізація плану стійкості регіону та підготовка до наступного опалювального сезону. Про це повідомили в Київській обласній військовій адміністрації за підсумками наради під головуванням Президента України Володимира Зеленського.
Особливу увагу приділяють захисту енергетичної, теплової, газової та водної інфраструктури.
За даними КОВА, частина робіт уже перебуває в активній фазі. На заходи із посилення захисту критичних об’єктів передбачено понад 1 млрд грн державного та ще 600 млн грн обласного фінансування.

