На Київщині посилюють захист критичної інфраструктури перед зимою 

На Київщині посилюють захист критичної інфраструктури перед зимою 

У Київській області триває реалізація плану стійкості регіону та підготовка до наступного опалювального сезону. Про це повідомили в Київській обласній військовій адміністрації за підсумками наради під головуванням Президента України Володимира Зеленського. 

Особливу увагу приділяють захисту енергетичної, теплової, газової та водної інфраструктури.

За даними КОВА, частина робіт уже перебуває в активній фазі. На заходи із посилення захисту критичних об’єктів передбачено понад 1 млрд грн державного та ще 600 млн грн обласного фінансування.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини (Ірпінь, Буча, Гостомель, Бородянка)!

НОВИНИ

В Ірпінському військовому шпиталі створюють шаховий осередок для військових

Сьогодні, 13:16

Детальніше
В ірпінському дитячому садочку «Рута» провели тренувальну евакуацію за участі рятувальників

Сьогодні, 12:20

Детальніше
Безпека громадян у пріоритеті: на Бучанщині тривають перевірки укриттів

Сьогодні, 12:05

Детальніше
Будівництво сучасного медцентру в Ірпені вийшло на фінішну пряму (відео)

Сьогодні, 11:34

Детальніше
Покинутий господарями пес Шерік шукає нову родину на Київщині

Сьогодні, 10:44

Детальніше
В Ірпені відзначили кращих освітян року (відео)

11 Jun 18:33

Детальніше
55 заявок на понад 22 млн грн: в Ірпені стартував конкурс проєктів ОСББ та ЖБК на отримання фінансової підтримки

11 Jun 16:50

Детальніше
В Ірпені стартував набір учасників до проєкту «Ірпінь: Архітектура пам’яті»

11 Jun 16:42

Детальніше
Ірпінська мистецька спільнота вирушить на пленер до Добропарку

11 Jun 16:37

Детальніше
У Бучі завершили відбудову будинку на вулиці Склозаводській, 9

11 Jun 16:30

Детальніше
У Бучанському районі будують активний парк з інклюзивними зонами та простором для рекреації

11 Jun 16:25

Детальніше
Всі новини