Реклама

На Київщині розпочалися карантинні рейди (відео)

Із початку листопада на Київщині почалися перевірки громадських закладів на дотримання карантинних обмежень. До спеціальної рейдової групи входять представники поліції, Держпродспоживслужби та місцевої адміністрації.

Зараз в області працює майже пів сотні таких груп. Одна з них приїхала в Гостомель. Перевіряє наявність СOVID-сертифіката або ПЛР-тесту, масок, антисептиків, дезрозчину для вологого прибирання.

Анастасія, продавчиня магазину «Giulia»:
«У мене є вакцинація».

Членкиня рейдової групи:      
«Покажіть, будь ласка».

Анастасія:
«Показую».

Член рейдової групи:
«У «Дії», так?»

Анастасія:
«Так».

А от із графіком вологого прибирання – біда. У цьому магазині білизни не записують, коли прибирають. Працівниця Держпродспоживслужби фіксує таке порушення в протокол. Схожа ситуація і в наступному магазині.

Олена Венгуренко, представниця Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області:
«Дуже погано, що люди не дотримуються карантинних вимог згідно з постановою. Це є грубим порушенням. Не виконується вологе прибирання, наразі немає дезрозчину».

У магазині квітів та подарунків дезрозчин є, однак він невідомого походження. Продавчиня не змогла надати жодних документів на засіб та розповісти, як ним користуватися.

А в «Sushi Master» із документами все в порядку. Крім того, працівники кафе працюють на виніс. Вакциновані та впевнені, що дотримання карантинних вимог береже від захворювання.

Руслан, кур’єр «Sushi Master»:
«Забезпечення карантинних вимог: додержання маскового режиму, використання рукавичок».

За результатами рейду поліцейські склали відповідні акти про правопорушення на три заклади з чотирьох перевірених.

Олена Венгуренко:
«На жаль, дуже сумно, тому що три заклади, три фізичні особи-підприємці не дотримуються карантинних вимог, постанова №17 не виконується».

Леонід Дробот, дільничний офіцер поліції:
«Все буде вирішуватися в судовому порядку згідно зі статтею 44-1, частина перша».

Загалом за перші три дні листопада на Київщині провели 364 перевірки громадських закладів. У результаті виявили понад 150 випадків недотримання протиепідемічних норм, передбачених для «червоної зони». І такі перевірки будуть доти, поки область перебуватиме в «червоній зоні».


Підписуйтеся на
 Telegram-канал ITV  джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини! 

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!
300x300
Реклама