Реклама

На Київщині за перший день вакцинації від коронавірусу щеплення отримали 23 медики

На Київщині за перший день вакцинації від коронавірусу щеплення отримали 23 медики

Упродовж першого дня вакцинальної кампанії на Київщині щеплення проти коронавірусу отримали 23 медики – працівники однієї мобільної бригади з імунізації, а також Броварської клінічної лікарні. Про це повідомила пресслужба облдержадміністрації.

«Усі пацієнти почуваються добре. За кілька днів у них може розвинутися реакція на вакцину – піднятися температура чи з’явитися слабкість. Але ці ознаки є нормальними та швидко минають», – запевнила лікарка мобільної бригади Олена Вертен.

Учора Київщина отримала 16600 вакцин «CoviShield» – це індійський аналог «Oxford/AstraZeneca». За інформацією Всесвітньої організації охорони здоров’я, ефективність цієї вакцини становить лише 63,09%.

За словами профільної заступниці голови облдержадміністрації Тетяни Щербак, для проведення першого етапу вакцинації в області задіяно 23 мобільні бригади з імунізації. Вони проведуть щеплення медичним працівникам із 27 госпітальних баз.

Загалом на першому етапі на Київщині планують провакцинувати 3657 медиків, які працюють у закладах, де лікуються хворі на COVID-19, а також 1728 працівників і мешканців інтернатів та інших спеціалізованих закладів із догляду за літніми людьми.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!