На Київщині зросла частота виїздів швидкої до пацієнтів із COVІD-19 і кількість госпіталізованих хворих

photoeditorsdk-export (5)

На Київщині зросла частота виїздів бригад екстреної медичної допомоги до хворих на COVІD-19, а також кількість госпіталізацій таких хворих. Про це повідомив в. о. директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олександр Світлий, інформує пресслужба КОДА.

За словами посадовця, за останній тиждень середня кількість викликів швидкої збільшилася з 27 до 60 на добу.

«У Київській області спостерігається тенденція до збільшення кількості пацієнтів із COVІD-19 або з підозрою на хворобу, яким необхідна госпіталізація. Наприклад, лише впродовж 30 вересня до госпітальних баз потрапили 33 людини», – зауважив Олександр Світлий.

Загалом на стаціонарному лікуванні зараз перебувають 550 жителів Київщини. 388 із них мають підтверджений діагноз COVІD-19, ще 162 пацієнти очікують результатів ПЛР-тестування.

Пацієнтів із коронавірусною хворобою в Київській області приймають 12 госпітальних баз, на яких передбачено 1115 ліжок. За словами Олександра Світлого, в лікарнях працюють із хворими 42 медичні команди.

Нагадаємо, протягом доби на Київщині було зафіксовано антирекорд захворюваності: 149 випадків COVID-19. Госпіталізували 28 хворих. За добу в Київській області померло 8 осіб, у яких було діагностовано коронавірусну хворобу.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!