На мототрасі СТК «Сона» в Приірпінні пройшли перші клубні змагання (відео)

З послабленням карантину в Приірпінні відновлюють проведення великих спортивних змагань. Цими вихідними близько 140 спортсменів із усієї України зїхалися сюди на Відкритий кубок із мотокросу Спортивно-технічного клубу «Сона». Ці клубні змагання пройшли вперше, але організатори обіцяють зробити їх традиційними.

Олександр Пащинський, організатор змагань:
«Проводимо їх у чотири етапи, тобто кожного місяця (з червня) буде по одному змаганню на місяць, і потім уже будуть фінальні змагання у вересні».

Через карантин змагання на трасі СТК «Сона» вперше пройшли майже без глядачів. Разом із спортсменами приїхали лише механіки та рідні. Зазвичай активні вболівальники, кажуть гонщики, дуже додають настрою і драйву, але після довгої перерви й сама можливість позмагатися приносить неабияке задоволення.

Семен Неруш, 11-разовий чемпіон України з мотокросу (м. Дніпро):
«Дуже сильно концентруюся на трасі, на суперниках, на своїй їзді, а не на глядачах. Хоча все одно приємно, коли глядачі підтримують. Але після карантину й такі змагання дуже подобаються».

Олег Ліпінський, майстер спорту з мотокросу (м. Житомир):
«Карантин вносить свої корективи, але ми вже пристосовуємося. Я ветеран і в групі ризику. Ми всі засоби пробуємо для того, щоби не захворіти. Ходимо в масках, де людно. І, до речі, сьогодні багато глядачів теж виходило на трек у масках. Це, мабуть, ще добре».

Відкритий кубок із мотокросу на трасі СТК «Сона» організовували з максимальним дотриманням карантинних норм. Завдяки компанії «Ecosoft» усі спортсмени були забезпечені захисними масками та антисептиками.

Валерій Сєрков, комерційний директор компанії «Ecosoft»:
«Цього року, коли почалася ця епідемія коронавірусу, світова пандемія, ми не розгубилися, не зупинилися, ми почали виробництво антисептиків, масок — і