На облаштування ірпінських бомбосховищ виділено мільйони із місцевого бюджету (відео)

Ірпінські укриття оновлюються за рахунок місцевого бюджету. У двох проводяться роботи, на черзі – ще два.

Це укриття на вулиці Антонова, 4-а. Недавно ми були в ньому, роблячи огляд захисних споруд Ірпеня.

Тоді стан цього приміщення був, м’яко кажучи, незадовільний. Але із місцевого бюджету виділили 1 млн грн на його ремонт.

Що ж змінилося за цей місяць? Тепер тут на повну кипить робота. Працівники вже оновили систему вентиляції, приводять до ладу внутрішньо будинкові труби, які неможливо звідси прибрати. Але можливо їх пофарбувати і прибрати старий утеплювач… І ось вони вже виглядають не так лякаюче.  

Наразі в укритті оновлюють й електрику. Тепер тут нові лампи, розетки та вимикачі. В новому укритті з’явиться і вбиральня, якої раніше тут не було.

Руслан, представник підрядної організації:

«На сьогоднішній день уже зроблена повністю вентиляція бомбосховища. Зараз проводяться роботи, як ви вже бачили, по проведенню електрики, заведена сантехніка, і хлопці сьогодні вже приступили до ґрунтування стін, підготовки підлоги – щоб все привести в належний стан».

По мільйону виділили із місцевого бюджету  ще на три укриття в Ірпені. Ось це – на вулиці Шевченка, 5 – у самому центрі міста. Тут вже майже закінчили ремонт. Залишилось підключити систему вентиляції. Тут просторо, світло, є вбиральня.

Ремонт ще планують зробити в укриттях по вулиці Миру, 10 та Соборній,  152/1. Усі вони перебувають на балансі комунального підприємства УЖКГ-1.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!