На сесії Ірпінської міськради медицині виділили понад пів мільйона на боротьбу з епідемією

photoeditorsdk-export - 2020-05-07T125753.730

На сьогоднішній сесії Ірпінської міськради депутати внесли зміни до Міської комплексної програми «Здоров’я Приірпіння» на 2020 рік, виділивши комунальним підприємствам охорони здоров’я на боротьбу з епідемією коронавірусу 561 тис. грн.

Як пояснив перед голосуванням в. о. міського голови — секретар ради Андрій Літвинов, 300 тис. грн було виділено Ірпінському міському центру первинної медико-санітарної допомоги та 261 тис. грн — Ірпінській центральній міській лікарні.

У рішенні, серед іншого, йдеться про зміни в додатках до програми, які стосуються придбання медикаментів та виробів медичного призначення під час епідемічного сезону, мотивації працівників, їх додаткового фінансового заохочення та покращення умов праці, розвитку багатопрофільної вторинної медичної допомоги населенню, фінансового забезпечення оплати комунальних послуг та енергоносіїв тощо.

Крім того, депутати проголосували за внесення змін до Програми запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру чи терористичних проявів у місті Ірпінь та селищах Ворзель, Гостомель, Коцюбинське на 2016—2020 роки. За словами Андрія Літвинова, рішення спрямоване на надання «матеріальної допомоги всім, хто працює для запобігання коронавірусній хворобі».

Нагадаємо, сьогодні Ірпінська міська рада тимчасово звільнила підприємців регіону, які втратили можливість працювати під час карантину, від сплати за оренду землі й комунального майна та деяких інших платежів.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV та отримуйте якісну інформацію!