На сесії Ірпінської міськради нагородили видатних спортсменів

photoeditorsdk-export - 2021-04-29T135851.957

Сьогодні на сесії Ірпінської міськради мер міста Олександр Маркушин вручив подяки видатним спортсменам із Ірпеня, які здобули перемоги на європейському і всеукраїнському рівнях – борчині Ірині Коляденко, її тренеру Володимиру Яременку й наставнику місцевої регбійної команди КСК-ДЮСШ Віталію Краснодемському.

Ірина Коляденко, яка 23 квітня здобула золоту медаль на чемпіонаті Європи, також отримала сертифікат на суму 20 тис. грн. Олександр Маркушин побажав їй перемоги на літніх Олімпійських іграх у Токіо.

Віталій Краснодемський – президент Федерації регбі Київської області та старший тренер ірпінської команди КСК-ДЮСШ – отримав відзнаку за перемогу його підопічних у першому турі відкритого чемпіонату України з регбі-7 серед команд Вищої ліги. Другий тур чемпіонату відбудеться 18–19 вересня в Ірпені на стадіоні «Чемпіон».  

«Хочу подякувати всій міській раді й особисто нашому голові Олександру Маркушину за підтримку. Вперше в нас є можливість боротися за вихід у Суперлігу чемпіонату України, де грають професіонали. 19 вересня запрошуємо всіх охочих на стадіон “Чемпіон” підтримати нашу команду», – зазначив Віталій Краснодемський.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!