На центральній площі Ірпеня виступив видатний японський піаніст Темпей Накамура (відео)

Темпей Накамура, японський піаніст:

«Слава Україні!»

Жителі Ірпеня:

«Героям слава!»

Переможний дух українців не зламає жодна рашистська ракета. У цьому під час візиту в Ірпінь переконався видатний японський піаніст Темпей Накамура. Віртуоз уперше приїхав до міста-героя, щоб особисто познайомитися з його мешканцями та підтримати їх.

Темпей Накамура:

«Я знаю, яку ціну заплатив Ірпінь, щоб захистити Київ. Я знаю, як багато людей втратили домівки, рідних, друзів через російський тероризм. Тому така моя підтримка – найменше, що я можу зробити для українців».

Темпей не з чуток знає, що таке втратити свій дім. Коли піаністу було 14 років, його сімейне гніздо зруйнував потужний землетрус. З того часу він подорожує по світу, підтримує людей, які опинилися в тяжких життєвих ситуаціях та дарує їм свою музику.

В Україні маестро – частий гість. Уже побував у багатьох містах. І зараз, попри загрозу для власного життя, продовжує благодійний концертний тур. Окрім авторської, із гордістю грає українську музику.

Темпей Накамура:

«Я завжди залишатимусь на стороні правди та буду підтримувати Україну. Усі японці дуже підтримують українців, і увесь цивілізований світ. Перемога буде за вами!»

Євгенія Антонюк, начальниця відділу культури, національностей та релігій Ірпінської міськради:

«Ми дуже вдячні всім японцям і в тому числі сьогодні Темпею за те, що він приїхав підтримати наших містян, порадував їх такими музичними привітаннями. І особливо приємно було почути українські мелодії у його виконанні».

Ірина Тригитько, мешканка Ірпеня:

«Ця підтримка для нас дуже важлива в цей час, тому що ми відчуваємо, що ми не самі, ми з усім світом. І музика об’єднує всіх, увесь світ. Ми відчуваємо, що всі з Україною, всі за нас. Бог із нами, і ми переможемо!»


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!