На вулиці Новооскольській в Ірпені відбулося велике прибирання скверу (відео)

Комунальники Ірпеня відгукнулися на заклик місцевої громади і вийшли спільно з ними впорядковувати сквер на вулиці Новооскольській.

Сергій Скрипник, начальник Комунального підприємства «Управління житлово-комунального господарства «Ірпінь»:
«Ним користуються люди з прилеглих будинків. Відповідальних за цей сквер поки що немає, тому звернулася громада до міської влади з проханням організувати виїзний суботник».

На підмогу ручному прибиранню комунальні служби Ірпеня вивели на територію свою техніку. Роботи вистачало всім. Наприклад, із величезними багаторічними пеньками могли впоратися тільки важковаговики, тому викорчовувати пеньки свою техніку надіслав водоканал. Після корчування ями одразу ж і вирівнювали. Обрізати сухе гілля на високих деревах допомогла автовежа «Управління благоустрою». Під час суботника назгрібали багато старого листя, позбирали сухе галуззя, що валялося на території, складали на купи й свіжообрізані гілки. На сьогоднішнє прибирання ще з зими чекали й новорічні ялинки.

Сергій Скрипник:
«Сміття, тверді побутові відходи ми відвозимо на полігон, який знаходиться в Нових Петрівцях. Частину старих ялинок зараз подроблять на крихту, а решту, які не можна буде підрібнити, тому що там є цвяхи й таке інше, ми вже вивеземо на інший полігон, який приймає ці відходи».

Місцеві активісти кажуть, що вже не вперше об’єднуються з комунальниками і разом  облагороджують цей острівок відпочинку. Але були часи, коли робили все лише власними силами. Зізнаються — було значно складніше.

Наталія, місцева мешканка:
«Ми наймали власними силами й робили прибирання. Виходили на суботники. Люди дуже активні».

Галина, місцева мешканка:
«У нас раз на рік (прибирання) — це був уже закон. Я вже тут три роки живу, а чотири роки тому це почалось».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV та отримуйте якісну інформацію!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!