На вулицях Ірпеня з’явилося освітлення

На вулицях Ірпеня з’явилося освітлення

Сьогодні на вулицях Ірпеня увімкнули вуличне освітлення. Це стало можливим завдяки збільшенню генерації електроенергії. Про це повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

Із середи вуличне освітлення обіцяють увімкнути і в Михайлівці-Рубежівці, Забуччі, Козинцях, Діброві. До кінця тижня будуть освітлені також парки і сквери громади.

«Дуже прошу усіх, на чиїх вулицях досі темно, завтра повідомити про це на мою Гарячу лінію за номером 0800335191», — попросив громаду мер.

Вуличне освітлення, за словами Олександра Маркушина, на вулицях Ірпеня буде вмикатися надалі щовечора, якщо зберігатиметься достатня генерація електроенергії та не буде нових атак на критичну інфраструктуру України.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини (Ірпінь, Буча, Гостомель, Бородянка)!

НОВИНИ

Олександра Маркушина підозрюють у причетності до контрабанди авто преміум-класу під виглядом гуманітарної допомоги

Сьогодні, 14:46

Детальніше
У Михайлівці-Рубежівці відбудеться День донора

Сьогодні, 14:21

Детальніше
В Ірпені трапилося багато ДТП: працівники Мунварти закликають дотримуватись правил дорожнього руху 

Сьогодні, 12:57

Детальніше
В Ірпінському ліцеї інноваційних технологій відбулася зустріч із телеведучою Оксаною Гутцайт (відео)

Сьогодні, 11:24

Детальніше
В Ірпені вшанували пам'ять жертв трагедії на Чорнобильській АЕС (фото)

Сьогодні, 11:01

Детальніше
У Козинцях встановлять сонячну електростанцію для дитячого садка

24 Apr 19:43

Детальніше
В Ірпені учні знову отримують мотиваційну стипендію (відео)

24 Apr 19:17

Детальніше
202 автівки на передову: ірпінські волонтери перетнули чергову сотню

24 Apr 16:36

Детальніше
Перед поминальними днями на Алеї полеглих Героїв в Ірпені висаджують квіти

24 Apr 12:39

Детальніше
В Агентстві відновлення прозвітували про відбудову ще двох багатоповерхівок у Бородянці

24 Apr 11:48

Детальніше
Ірпінь відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Сербії в Україні Андон Сапунджи (фото)

24 Apr 10:56

Детальніше
Всі новини