На Житомирщині померла жінка, інфікована коронавірусом

62_main

В Україні зафіксовано першу смерть людини, інфікованої коронавірусом. Про це повідомило Міністерство охорони здоров’я. Померла жителька міста Радомишль Житомирської області.

«71-річна жінка з Житомирської області, яка 12 березня була госпіталізована з зафіксованим лабораторно підтвердженим випадком COVID-19, сьогодні померла. МОЗ України висловлює співчуття рідним», – сказано в повідомленні.

Під наглядом лікарів перебувають близькі родичі, з якими проживала жінка, та особи, з якими вона контактувала.

Міністерство зазначає, що померла була в групі ризику. «Згідно зі світовою тенденцією, старше покоління людей найбільш вразливе до інфікування коронавірусом COVID-19 із летальними наслідками. За результатами аналізу і моделювання РНБО можливого варіанту поширення коронавірусу COVID-2019 в Україні, у зоні найменшого ризику перебувають особи у віці від 10 до 39 років, для яких показник ймовірності захворювання становить 0,2%. Для 40–49-річних – відповідно 0,3%; для 50–59-річних – 1,3%; для 60–69-річних – 3,4%, для 70–79-річних – 7,8%. У зоні найбільшого ризику перебувають літні люди у віці 80+, для них цей показник становить 13,5%», – повідомляє МОЗ.

Нагадаємо, померла жінка була однією з трьох осіб в Україні, в яких лабораторно підтвердилося захворювання, викликане коронавірусом. 

даними МОЗ, на сьогодні Центром громадського здоров’я перевіряються ще три підозри.