Нардеп Андрій Клочко: Депутати мають вирішувати нагальні для громади питання, а не розбиратись, як у дитячому садочку (відео)

Photoeditorsdk Export 2021 04 08t162424.687

Голова Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрій Клочко, що був присутній на сьогоднішній сесії Ірпінської міської ради, різко розкритикував виступ голови фракції «Голос» Михайлини Скорик-Шкарівської. Остання обурювалася з приводу критичної публікації в газеті «Ірпінський вісник» щодо одного з голосувань низки депутатів міськради.   

«Замість того, щоб розбиратися з питаннями (порядку денного – ред.), ви розбираєтеся, як у дитячому садочку, ви одне одного ганьбите. Замість того, щоб об’єднатися, коли в країні ковід, ви одне до одного звертаєтеся: «Подивіться, газетка!» Ви ліпше б дивилися на ті питання, з якими громада до вас звертається. Що, ходити й плакатися перед усіма – «подивіться, пожалійте мене»? Це робота депутата?! Те, що ви виносите зараз у публічну площину – це зовсім не депутатські питання. Ви дорослі люди, які мають чітко розуміти, для чого тут зібралися. Вас обрала громада!» – наголосив народний депутат.

Він закликав увесь депутатський корпус, незалежно від партійної приналежності, об’єднатися для конструктивної роботи в інтересах громади та гідно поводитися в сесійній залі.  

«У вас є список питань, по якому ви повинні пройти, у вас є кричущі нагальні питання, які вам ставить громада. Будь ласка, об’єднуйтесь, дослухайтесь одне до одного, не перебивайте і з повагою ставтесь одне до одного!» – підкреслив Андрій Клочко.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!