Населення Київщини за рік зросло майже на 7,5 тис. осіб

Населення Київщини за рік зросло майже на 7,5 тис. осіб

Протягом 2020 року населення Київщини зросло на 7486 осіб. Про це інформує експрес-випуск  Головного управління статистики в Київській області.

Зазначається, що загальна чисельність наявного населення регіону на 1 січня 2021 р. становила 1788530 осіб. Збільшення кількості жителів відбулося за рахунок міграційного приросту (24762 людини). Водночас було зафіксоване природне скорочення населення – 17276 осіб (кількість живонароджених – 14205, кількість померлих – 31481).


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини (Ірпінь, Буча, Гостомель, Бородянка)!

НОВИНИ

В Ірпені чоловік жорстоко побив знайомого: йому повідомили про підозру

06 Jun 14:56

Детальніше
В Ірпінській центральній лікарні спростували інформацію про затримання лікаря

06 Jun 13:41

Детальніше
Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту

06 Jun 12:30

Детальніше
Волонтери Ірпеня передали маскувальні сітки захисникам на Донеччину та Дніпропетровщину

06 Jun 11:35

Детальніше
З російського полону повернувся Захисник Віктор Лавренчук, сім’я якого проживає в Ірпені

06 Jun 11:27

Детальніше
На Київщині судитимуть директора компанії за співпрацю з бізнесом рф під час війни

05 Jun 17:23

Детальніше
В Ірпені завершили облаштування системи водовідведення на вулиці Мушкетика

05 Jun 17:15

Детальніше
Сьогодні останній дзвоник пролунав для 595 випускників Ірпінської громади (фото)

05 Jun 15:54

Детальніше
У селах Ірпінської громади пролунали останні дзвоники

05 Jun 13:46

Детальніше
Діти побували на екскурсії у пожежній частині Гостомеля

05 Jun 13:23

Детальніше
На Київщині судитимуть директора компанії за співпрацю з бізнесом рф

05 Jun 13:04

Детальніше
Всі новини