Настя Каменських заспівала в Ірпені для волонтерів «Добробату» (відео)

Володимир Павлюк, мешканець Ірпеня:

«Дай я тебе обійму. Дякую, що ти приїхала! Я не вірив, що ти приїдеш!»

Настя Каменських, співачка:

«Мені дуже приємно, що ви так реагуєте! Це найменше, що я можу зробити».

Сьогодні у дворі родини Павлюків на вулиці Південній в Ірпені панував дух незламності та віри в Перемогу України.

Настя Каменських (співає):

«Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці,
Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці!»

Володимир Павлюк:

«Ви знаєте, коли ми співали гімн, я відчув, що крила знову виростають, і все буде добре».

Двоповерховий будинок родини Павлюків рашисти звільнили від щасливого життя 21 березня. До війни тут жили Володимир, дружина Ірина та їхні двоє синів. Пані Ірина розповідає – зараз старший син оговтується після тяжкої операції. Їхнє авто обстріляли, коли рятувалися з воєнного пекла.

Ірина Павлюк:

«Уже потім, коли в нас були проблеми з операціями, нам подзвонили сусіди й сказали, що 21 березня було пряме влучання в будинок. Будинок горів, як свічка, дві доби».

На місці їхнього сімейного гнізда непроханий «русскій мір» залишив самі руїни. Їх допомагають розбирати волонтери «Добробату». Щоб підняти бойовий дух господарів та підтримати добробатівців, із невеличким концертом приїхала Настя Каменських.

Настя Каменських:

«Ця атмосфера тут – вона така справжня, справжніх українських сильних людей, козаків і козачок, які навіть у такий важкий час, під час війни, продовжують відбудовувати будівлі».

Олександр Маркушин, Ірпінський міський голова:

«Ми даємо комунальну техніку, вивозимо сміття. Хлопці допомагають розбирати ці завали. І на сьогоднішній день тільки разом, тільки однією командою ми можемо максимально швидко відновити наше місто. І, звичайно, потрібні робочі руки. Дякуємо «Добробату», що вони допомагають, і ми працюємо однією командою».

Серед добробатівців будівельників майже немає. Тут і програмісти, і офіціанти, і ось, як пані Наталя, бухгалтери. І хоч робота для них незвична, та всіх єднає спільна мета.

Наталія Халіман, волонтерка «Добробату»:

«Сьогодні знайшла час і подрузі запропонувала, вона з радістю погодилася – і ми тут удвох. Не важко. Точно не важче, ніж хлопцям в окопах».

Герман Адалєв, волонтер «Добробату»:

«Уже було багато виїздів, і буду ще виїжджати, скільки потрібно, до Перемоги України!»

Настя Каменських:

«Це мене настільки надихнуло! Я зрозуміла, що мені хочеться ще більше робити, ще більше долучати людей, щоб зібрати кошти, ще більше говорити про те, що наша країна потребує допомоги, і це дуже важливо».

За останні декілька місяців співачка об’їхала пів Європи в рамках благодійних концертів. Каже – провідати волонтерів «Добробату» хотіла давно, але не могла лише з цієї причини.

Ростислав Смірнов, радник Міністра внутрішніх справ, співзасновник проєкту «Добробат»:

«У нас є велика кількість медіаамбасадорів, але ви перші самі на нас вийшли. Тобто до цього ми пропонували: «А ви не хочете стати нашим медіаамбасадором, підтримати проєкт?» А тут ви самі до вас звернулися і сказали: «Давайте, я вас підтримаю». Нам це було дуже приємно».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!