Навчальний рік у Приірпінні почнеться без урочистих лінійок

118702148_1699975613510976_6833599852455176879_o

Завтра в Ірпінському регіоні в перший клас підуть 1700 дітей, усі вони забезпечені всім необхідним для успішного навчання. Про це повідомив перший заступник міського голови Ірпеня Олександр Маркушин. Навчальний рік розпочнеться без урочистих лінійок.

«Це 1 вересня буде таким же незвичайним, як і Останній дзвоник цього року. Не буде урочистих лінійок, масових заходів. Учні одразу сядуть за парти. Цього року 1700 малюків Приірпіння вперше підуть до школи. У регіоні сформовано 61 перший клас», — написав Маркушин на своїй сторінці в сомережі.

Він відзначив, що «для успішного навчання усі першокласники забезпечені необхідними дидактичними матеріалами». «Це розвиваючі ігри, ребуси, комплекти навчальних карток, плакатів, таблиці, різноманітні муляжі, музичні інструменти тощо. Кожен перший клас отримав ноутбук. Закуплені нові комплекти меблів», — розповів перший заступник мера.

Крім того, за його словами, школи забезпечені всіма потрібними засобами захисту: безконтактними термометрами, дезінфікуючими засобами, антисептиками, масками для вчителів, рідким милом, паперовими рушниками. Усе це придбано на умовах співфінансування з державного та місцевого бюджетів.

«Бажаю усім яскраво і насичено провести останній день літа! І з новими силами та гарним настроєм зустріти новий освітній сезон!» — додав Олександр Маркушин.


Підписуйте