Навколо залізничного мосту в Ірпені встановлюють захисний паркан

photoeditorsdk-export - 2021-06-30T190200.932

Сьогодні на вулиці Підгірній в Ірпені працівники «Укрзалізниці» почали монтувати металевий паркан, який має обмежити доступ до залізничного мосту. Про це повідомляє 04597.com.ua.

Огорожа повинна допомогти уникнути в майбутньому нещасних випадків на мосту.

Нагадаємо, про заплановане на сьогодні спорудження паркану повідомляв учора депутат Ірпінської міськради Антон Головенко. Таке рішення було ухвалене в ході робочої наради представників ІМР та «Укрзалізниці».

«Міський голова Олександр Маркушин вже забезпечив всім необхіднім, що потребувалось від міста: пісок, цемент тощо», – розповів депутат.

Учасники наради виробили спільний план дій, покликаних запобігти новим надзвичайним ситуаціям. Він, зокрема, передбачає організацію профілактичної інформаційної кампанії, проведення в навчальних закладах тематичних відкритих уроків, встановлення на небезпечних ділянках колії камер спостереження й гучномовців тощо.

Нагадаємо, на початку квітня 14-річний підліток постраждав на залізничному мосту, коли спробував зробити там селфі. Він виліз на конструкцію мосту на висоту близько чотирьох метрів. Від ураження струмом хлопець втратив свідомість і впав на колії. У нього були опіки 40% поверхні тіла та перелом стегна.

18 червня, потрапивши під потяг, на мосту загинув семикласник Ірпінського академічного ліцею.


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!