НАЗК опублікувало відеоінструкцію щодо особливостей декларування у 2020 році

photoeditorsdk-export - 2020-01-05T122312.392

Національне агентство з питань запобігання корупції опублікувало відеоінструкцію, в якій йдеться про нові й важливі аспекти кампанії декларування у 2020 році. Про це повідомляє УНН із посиланням на сторінку НАЗК в Facebook.

«У цьому відео НАЗК звертає увагу на нові й важливі аспекти кампанії декларування 2020 року. До матеріалу ввійшли також відповіді на популярні запитання, які ставилися представникам НАЗК під час осінньо-зимової серії тренінгів «Фінансовий контроль – проблемні аспекти», – зазначається в повідомленні.

У НАЗК зауважують, що новими суб’єктами декларування є керівник Офісу Президента, його заступники, а також члени наглядових рад господарських товариств, 50% акцій яких належать державі. «Так само вперше свої декларації подаватимуть народні обранці, які у 2019 році на позачергових парламентських виборах стали народними депутатами України. Політикам ця кампанія декларування може додати балів, а може завдати репутаційних втрат, якщо спосіб життя не буде відповідати деклараціям», – відзначають у НАЗК.

У відеоінструкції розповідається про те, що у 2020 році доведеться декларувати машини, квартири та інше майно, яким особа користувалася більше, ніж півроку. Також необхідно буде повідомляти в деклараціях про криптовалюту і трасти.

Йдеться також про зміни щодо того, хто вважається членом сім’ї суб’єкта декларування та про нові особливості порядку повідомлення про суттєві зміни в майновому стані.

Крім того, в НАЗК роз’яснили, чи потрібно декларувати банківські рахунки, на яких немає коштів, вносити відомості про фінустанову, в якій суб’єкт декларування користувався сейфом та інше.

Кампанія декларування – 2020

???? В цьому відео #НАЗК звертає увагу на нові і важливі аспекти кампанії декларування 2020 року.До матеріалу увійшли також відповіді на популярні запитання, які ставилися представникам НАЗК під час осінньо-зимової серії тренінгів «Фінансовий контроль – проблемні аспекти».#ДекларуйДоброЧесно!

Geplaatst door Національне агентство з питань запобігання корупції – НАЗК op Maandag 23 december 2019

НОВИНИ

Зустріч в ірпінській мерії з представниками іспанської громадської організації «Cesal» (фото)

Сьогодні, 20:46

Детальніше
В Ірпені працюватиме благодійна програма іспанської ГО «Cesal» (відео)

Сьогодні, 20:32

Детальніше
Міністр оборони Словенії високо оцінив героїчний подвиг Ірпеня (відео)

Сьогодні, 19:53

Детальніше
Довели, що незламні. Історія танцівників із Ірпеня, які пережили окупацію і поїхали на чемпіонат світу (відео)

Сьогодні, 16:56

Детальніше
Олександр Усик шукатиме кошти на відновлення одного з ірпінських будинків

Сьогодні, 14:15

Детальніше
За допомогу ЗСУ школу в Білогородці відключили від газопостачання (відео)

Сьогодні, 13:34

Детальніше
Кінологічний центр поліції в Ірпені отримав 10 вівчарок від Фонду Говарда Баффета (відео)

Сьогодні, 11:09

Детальніше
Мешканець Ірпеня надав станцію «Starlink» для «пункту незламності» в Центральному парку (відео)

Сьогодні, 09:36

Детальніше
Всі новини