«Нові Обличчя» взяли під свою опіку Будинок дитини у Ворзелі (відео)

У Будинку дитини у Ворзелі – радісний день. Приїхали гості й привезли подарунки – ноутбуки, принтери, дитячий одяг тощо. Ініціаторами доброї справи стали депутати Бучанської міськради від партії «Нові Обличчя».

Аркадій Кобринець, депутат Бучанської міської ради від партії «Нові Обличчя»:
«Ми звернулися ще влітку до компанії «Cargill» – це світова фінансова компанія, яка безпосередньо опікується цими дітьми. На сьогоднішній день було профінансовано майже 200 тисяч гривень на дитячий будинок. Було закуплене комп’ютерне обладнання, ну й решта того, що треба було».

З допомогою нових подарунків вихователі зможуть урізноманітнити навчальний і виховний процеси. І за це щиро дякують благодійникам.

Віра Федорова, в. о. головного лікаря Київського міського будинку дитини ім. М. Городецького:
«Величезна подяка, величезне спасибі всім і, звичайно, нашим новим друзям – фракції «Нові Обличчя» та організації «Cargill» за їхню допомогу, за те, що вони небайдужі, що вони мають серце, мають душу і частинку віддають нашим дітям».

Київський міський будинок дитини імені Городецького у Ворзелі був відкритий у 1933 році. За цей час він став тимчасовою домівкою для близько 9 тисяч вихованців. Сьогодні тут живе 40 малюків віком від 6 місяців до 5 років. Вихователі та благодійники намагаються наповнити їхнє життя теплом і турботою.

Ірина Ярмоленко, депутатка Бучанської міської ради від партії «Нові Обличчя»:
«Важливо, щоби протягом цих 5 років, коли діти не мають любові, обіймів, поцілунків батьківських, ми змогли, як суспільство, дати їм максимально цього затишку, який тільки можна уявити».

Для «Нових Облич» підтримка будинку дитини – не разова акція. Депутати планують і надалі опікуватися цим закладом.

Аркадій Кобринець:
«Ми, як діючі депутати фракції «Нові Обличчя» в Бучанській об’єднаній громаді, будемо намагатися посприяти і все зробити для того, щоб було профінансовано ремонт дороги по вулиці Кленовій в смт Ворзель, а також благоустрій у дитячому будинку імені Городецького».


Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!