Нові подробиці: яким буде перший МакДональдз в Ірпені

Нові подробиці: яким буде перший МакДональдз в Ірпені

У вересні минулого року стало відомо, що в Ірпені планують побудувати перший заклад всесвітньо відомої мережі «МакДональдз». Сьогодні цю інформацію підтвердила в.о. Ірпінського міського голови — секретар ради Анжела Макеєва, а також вона поділилася новими подробицями.

Заклад побудують за адресою вул. Центральна, 4-Б, неподалік місцевого залізничного вокзалу. Він матиме площу 550 м², простору терасу та сучасні лінії «МакДрайву» з додатковими паркомісцями.

Photo 5406738818184376405 y

Зупинку громадського транспорту, яка зараз розташована на цій ділянці, перенесуть.

«Кінцева зупинка кількох автобусних маршрутів буде з іншого боку магазину «Novus»(біля «Єврокільця»). При цьому буде облаштовано зупинку громадського транспорту біля Алеї Слави (неподалік магазину «Фора»)», — зазначила Анжела Макеєва.

Ірпінський МакДональдз буде обладнаний генераторами для безперебійної роботи. Це дозволить закладу працювати навіть під час можливих відключень електроенергії.

Очікують, що відкриття ресторану створить приблизно 100 нових робочих місць. Загалом же у мережі «МакДональдз» Україна працює близько 10 000 співробітників.

Заклад дотримуватиметься розширених правил безпеки. У разі повітряної тривоги він тимчасово припинятиме роботу, щоб працівники та відвідувачі могли перейти в найближче укриття. МакДональдз відновлюватиме роботу протягом години після відбою.

Photo 5406738818184376406 y

Варто зазначити, «МакДональдз» в Україні — лідер серед ресторанів швидкого обслуговування. Перший заклад відкрито 24 травня 1997 року в Києві. «МакДональдз» щорічно входить до переліку найкращих роботодавців та найбільших платників податків в Україні. Зокрема, у 2024 році компанія сплатила 2,6 млрд грн податків до бюджету. «МакДональдз» в Україні — партнер-засновник і найбільший корпоративний партнер благодійної організації «Фундація Дім Рональда МакДональда в Україні».

Нагадаємо, нещодавно в Ірпені почали будівництво найбільшого відкритого аквапарку у Київській області «RIVIERA CLUB». Його облаштовують на міській набережній. Відкрити об’єкт планують уже в 2026 році.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини (Ірпінь, Буча, Гостомель, Бородянка)!

НОВИНИ

В Ірпені відремонтують дорогу на вул. Академіка Ромоданова та Олени Теліги

22 Apr 21:24

Детальніше
В Ірпені відбувся концерт американської скрипальки Ліндсі Бовен (відео)

22 Apr 18:00

Детальніше
В Ірпені оброблятимуть газони гербіцидами

22 Apr 15:41

Детальніше
Ірпінське КПП «Теплоенергопостач» хоче укласти мирову угоду з газопостачальною компанією, якій заборгував близько 50 млн грн

22 Apr 14:13

Детальніше
Під час великодніх святкувань у парках Ірпеня було пошкоджено кілька дерев 

22 Apr 14:03

Детальніше
На початку травня в Ірпені увімкнуть фонтани

22 Apr 13:50

Детальніше
В Ірпені під час конфлікту 39-річний чоловік вдарив ножем знайомого

22 Apr 13:32

Детальніше
У Стоянці з’явиться новий тротуар

22 Apr 13:25

Детальніше
В Ірпені триває підготовка до поминальних днів 

22 Apr 12:43

Детальніше
Мешканці модульних містечок в Ірпені просять облаштувати дитячі майданчики

22 Apr 12:19

Детальніше
Наступного тижня міські парки та сквери Ірпеня оброблятимуть від кліщів

22 Apr 11:57

Детальніше
Всі новини