Новий сквер у Коцюбинському прикрасили мурали на гаражах (фото)

photoeditorsdk-export - 2020-05-20T193240.564

У селищі Коцюбинське (Київщина) на стінах гаражів, біля яких облаштовують новий сквер, з’явилися мурали, створені за мотивами творів Михайла Коцюбинського. Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбуці в. о. селищного голови Сергій Даніш.

«От і добіг свого завершення один із найособливіших етапів облаштування нашого нового скверу. Тепер Коцюбинське має свій унікальний арт-об’єкт! Це дивовижні мурали на гаражах, які раніше, на жаль, зовсім не прикрашали це місце. Символічно, що ці міні-мурали створені за мотивами відомих творів Михайла Коцюбинського — “Харитя”, “Інтермеццо”, “Іванко та Чугайстир”, “Тіні забутих предків”. Сподіваюся, що тепер вони стануть не тільки улюбленим місцем коцюбинчан і гостей селища для фотосесій, але й надихнуть багатьох на прочитання цих літературних творів», — зазначив очільник селища.

Він подякував «художникам студії artheaven.space Максиму Зайцеву і Альоні Кардіян, а також мешканцю Коцюбинського Сабіру Мамедову за створення цього прекрасного мистецького об’єкту».

«Дуже прошу громаду берегти цю красу!» — додав Сергій Даніш.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV та отримуйте якісну інформацію!