Очільник Київщини представив новопризначеного голову Бучанської райдержадміністрації

photoeditorsdk-export - 2021-03-30T164011.570

Очільник Київської ОДА Василь Володін офіційно представив сьогодні першого голову Бучанської районної державної адміністрації Миколу Ляшенка. Про це повідомляється на сторінці Володіна у фейсбуці.

У заході взяли участь народні депутати України, заступники керівника облдержадміністрації, депутати обласної та районної ради, керівники територіальних громад району, представники правоохоронних органів. Ірпінську громаду представляв міський голова Олександр Маркушин.

Василь Володін зауважив, що «у зв’язку з суворими протиепідемічними нормами не мали можливості провести представлення у широкому колі». Він зазначив, що це перше призначення голови райдержадміністрації на Київщині після затвердження нового районування.

«Раніше Микола Миколайович займав пост очільника Києво-Святошинської РДА. Переконаний, що набутий досвід роботи допоможе йому ефективно виконувати поставлені завдання та докладати всіх зусиль для розвитку Бучанського району. А це велика відповідальність, адже на його території проживає більше 350 тисяч людей. Звичайно, є певні виклики, з якими йому доведеться зіштовхнутися. Функції нових глав новостворених районів відрізняються від того, що було раніше. Найголовніше завдання, яке виконуватиме РДА тепер, – це координація діяльності територіальних органів. І це набагато важче, ніж пряме управління. На нові РДА держава покладає максимум функцій, що реалізуються на території. А голова РДА повинен максимально швидко забезпечити ефективну роботу органу виконавчої влади. При цьому він повинен вдало поєднувати високу фаховість із політичною нейтральністю і неупередженістю», – відзначив керівник області.