Оголошено переможців «Всеукраїнського юнацького водного призу 2020»

photoeditorsdk-export (35)

Стали відомі імена переможця та призерів екологічного конкурсу «Всеукраїнський юнацький водний приз 2020». Уже 10 років поспіль спонсором цього змагання екопроєктів є компанія «Ecosoft», яка працює в Ірпені.

Національний фінал конкурсу дослідницьких робіт відбувся 21—22 травня під гаслом «Вода та зміни клімату». Цього року він пройшов в онлайн-форматі. Для участі журі відібрало 30 найкращих робіт, присвячених науково-технічним та соціальним аспектам водокористування, а також водним проблемам, які спричиняє сьогодні зміна клімату.

Після захисту проєктів авторами оголосили переможців та призерів. Гран-прі отримав учень 11 класу Херсонського фізико-технічного ліцею Олег Бєлоус за проєкт платформи для вирощування екозелені. Тепер хлопець представлятиме свій проєкт у міжнародному фіналі конкурсу в Стокгольмі в серпні 2020 року.

Призерами «Всеукраїнського юнацького водного призу 2020» стали:

2 місце: Іноземець Анна, учениця 11 класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3, проєкт «Інтенсифікація очищення стічних вод з використанням кавітаційних процесів»;

2 місце: Панченко Роман, учень 9 класу Русанівського ліцею Дніпровського району м. Києва, проєкт «Дослідження зміни Дніпра в межах Києва дистанційними методами»;

3 місце: Власенко Олександра, учениця 10-А класу гімназії № 59 імені О.М. Бойченка м. Києва, проєкт «Тест-визначення сумарного вмісту важких металів у воді»;

3 місце: Тарасюк Марія-Луїза, учениця 11-А класу Українського медичного ліцею НМУ імені О.О. Богомольця (м. Київ), проєкт «Новий реагент комплексної дії з відходів виробництв для локальних систем водоочистки»;

4 місце: Біляк Олена, учениця 10 класу НВК «Школа комп’ютерних технологій – Львівський технологічний ліцей», проєкт «Автономна вітроенергетична установка для комплексних робіт на замулених водоймах».

Генеральний спонсор конкурсу в Україні — компанія «Ecosoft», яка вже вдесяте підтримує юних науковців — вручив подарункові сертифікати переможцю та призерам, а також відзначив усіх фіналістів та керівників проєктів цінними подарунками: глечиками для очистки води та пляшечками для води.  

«Підтримка юних науковців у таких проєктах є дуже важливою. Адже ми віримо, що серед них – майбутні Ілони Маски та Стівени Джобси. Вони мають розуміти, що їхня праця та старання не проходять даремно. Такі конкурси повинні надихати дітей на майбутні відкриття і досягнення. Тому “Ecosoft” і надалі обов’язково буде підтримувати “Всеукраїнський юнацький водний приз” і його учасників», — зазначає заступник виконавчого директора компанії «Ecosoft» Олена Усик.

Конкурс «Всеукраїнський юнацький водний приз» є національним етапом міжнародного змагання молоді «Стокгольмський юнацький водний приз», яке з 1997 року проводить Стокгольмський Міжнародний Водний Інститут під патронатом Шведської Королівської Родини. В Україні конкурс проходить із 2004 року, в ньому вже взяли участь понад 1 500 дослідницьких проєктів. Організовує конкурс в Україні Всеукраїнське водне товариство «WaterNet» за підтримки Посольства Швеції в Україні.


Підписуйтеся на новий Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!

НОВИНИ

Cьогодні в Гостомелі будуть плести маскувальні сітки для ЗСУ

Сьогодні, 12:37

Детальніше
Вручення дипломів бакалаврів і відкриття фотовиставки у Державному податковому університеті (фото)

Сьогодні, 11:19

Детальніше
Іспанці вивчають потреби Ірпеня у його відновленні (відео)

01 лип 20:29

Детальніше
У Податковому університеті в Ірпені презентували фотовиставку «Розстріляна альма-матер» (відео)

01 лип 19:31

Детальніше
На Конгресі Європейської федерації мотоспорту в Бухаресті відкрилася виставка, яка розповідає про російське нашестя на Приірпіння (фото)

01 лип 18:09

Детальніше
Волонтерська ініціатива «Сміливі відновлювати» пропонує допомогу ірпінцям, у яких пошкоджене житло

01 лип 16:43

Детальніше
В Ірпінь приїхав «Кабінет на колесах», у якому перевіряють слух

01 лип 15:29

Детальніше
Від ракетного обстрілу на Одещині загинув член виконкому Коцюбинської селищної ради

01 лип 14:57

Детальніше
Всі новини